POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

Překvapení ve finálovém turnaji v PRACHATICKÉ FUTSAL LIZE

26.2.2012, 20:08 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Prachatice - Ve sportovní hale v Prachaticích se konal finálový turnaj místní PRACHATICKÉ FUTSAL LIGY. Turnaj přinesl velmi zajímavé boje a skončil velkým překvapením tohoto ročníku, vítězstvím BTK RUMPÁL PRACHATICE. Ten se utkal v semifinále s MSK BOHEMIA a ani jeden zápas neskončil výhrou jednoho z mužstev v normální hrací době. Po druhém zápase museli rozhodnout pokutové kopy. Druhé semifinále mělo jasného favorita 1.FC CANDÁT a ten tuto úlohu splnil, když s přehledem vyřadil SOKOL LHENICE.
Zde přinášíme výsledky a stručné komentáře.

MSK BOHEMIA Prachatice - BTK RUMPÁL Prachatice 3:3 (2:2)
Velmi vyrovnané utkání s dramatickým průběhem až do konce, oboustranně výborný futsal. Nejprve vedli domácí 2:0, poté hosté otočili na 2:3, aby nakonec utkání skončilo spravedlivou remízou.
1.FC CANDÁT Prachatice - SOKOL Lhenice 5:1 (0:0)
V 1.poločase hosté velmi dobře bránili a nedovolili domácím rozvinout jejich kombinační hru. Ve 2.poločase postupně hostům docházely fyzické síly a v jeho druhé polovině domácí ovládli hru a nakonec bezpečně zvítězili.
BTK RUMPÁL Prachatice - MSK BOHEMIA Prachatice 3:3 (2:1)
Velmi vyrovnané utkání vedlo opět k nerozhodnému výsledku, o postup do finále PTFL musely rozhodnout penalty. V nich byli šťastnější hráči BTK, kteří proměnili všech pět, zatímco hostům jednu brankář BTK zneškodnil.
SOKOL Lhenice - 1.FC CANDÁT Prachatice 1:11 (0:7)
Hned na počátku utkání vsítili hosté dvě branky, a to rozhodlo o dalším průběhu utkání. Domácí rezignovali a hosté svou strojovou kombinací neustále zvyšovali svoje vedení až na konečných 1:11.

O 3. MÍSTO:
MSK BOHEMIA Prachatice - SOKOL Lhenice 2:6 (1:3)
V utkání o 3.místo PTFL se očekávalo vítězství domácích, ale opak byl pravdou. Hosté překvapili soupeře dobrou obrannou hrou a z rychlých protiútoků skórovali.

FINÁLE:
1.FC CANDÁT Prachatice - BTK RUMPÁL Prachatice 1:3 (1:1)
Ve finálovém utkání došlo k velkému překvapení. Hosté přehráli domácí precizní jednostrannou hrou a navíc měli v brance velmi dobrého Hopfingera. Jejich vítězství bylo zasloužené.

Vítězem PRACHATICKÉ FUTSAL LIGY pro rok 2011/2012 se stalo mužstvo BTK RUMPÁL PRACHATICE. Gratulujeme