FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

BOTAFOGO SRUBEC opět vítězem veteránské ligy

26.2.2012, 15:24 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Vodňany - V sobotu ve sportovní hale ve Vodňanech, proběhlo závěrečné dvoukolo JIHOČESKÉ VETERÁNSKÉ FUTSAL LIGY +40. Už před tímto závěrečným turnajem byl znám vítěz letošního ročníku BOTAFOGO SRUBEC a tak se hrálo jen o další umístění za tímto staronovým vítězem. O druhé místo si to rozdali 1.FC CANDÁT PRACHATICE a NETÁHLA Č.BUDĚJOVICE v přímém souboji, v němž CANDÁTI zvítězili a posunuli se na konečnou druhou pozici.
Zde jsou výsledky zápasů a stručné komentáře.

ARCHEUS Č.Budějovice - LAZIO Č.Krumlov 2:4 (1:2)
Hosté si po celý zápas udržovali mírný náskok a zcela bez problémů dovedli utkání do vítězného konce. V tomto zápase se zaskvěl hostující střelec Zbyňa Ginzel, který byl autorem všech gólů.
ARCHEUS Č.Budějovice - VYŠEHRAD XXL Č.Krumlov 2:5 (1:2)
Historické vítězství hostů v letošní sezóně, které bylo docíleno kvalitní hrou ve druhém poločase a skvělým vykonem brankáře Vyšehradu.
LAZIO Č.Krumlov - VYŠEHRAD XXL Č.Krumlov 7:1 (5:0)
Suverénní vítězství domácích, již po prvním poločase bylo rozhodnuto. Domácí ve druhém poločase polevili a utkání se již v tréninkovém tempu dohrálo. U domácích vynikal střelec čtyř gólů Ambrůžek.
BOTAFOGO Srubec - FC PĚČNOV 5:3 (2:2)
Favorit měl velké problémy v první poločase, po kterém byl nerozhodný stav. Ve druhém poločase domácí zabrali a přeci jen pro sebe urvali tři body.
NETÁHLA Č.Budějovice - FC PĚČNOV 4:2 (2:0)
Ve vyrovnaném utkání zvítězilo mužstvo Netáhel, které využilo rychlé protiútoky po ztrátě míče mužstva FC Pěčnov v útočné fázi.
BOTAFOGO Srubec - 1. FC CANDÁT Prachatice 4:2 (2:0)
Dlouho se hrálo vyrovnané utkání a hosté proti favoritovi bojovali a svým výkonem ho zaskočili. Domácí otevřeli skóre až ve 14. minutě. Druhý gól prvního poločasu padl až v úplném závěru po chybě obrany hostujícího celku a to rozhodlo i o celém utkání. Hosté se již nezvedli a v závěru jen korigovali výsledek.
NETÁHLA Č.Budějovice - 1. FC CANDÁT Prachatice 2:4 (1:3)
Přímý souboj o druhé místo v tabulce. Hosté zahájili utkání úspěšně a hned ve 2. minutě zakončili únik střelou pod nohy brankáře 0:1. 5. minuta měnila skóre na obou stranách a hosté opět vedli. Pár vteřin před poločasovou přestávkou svým druhým gólem zvýšil hostující Vairich. Druhý poločas zvládli lépe hosté a zaslouženě vyhráli.

7. VYŠEHRAD XXL Č.KRUMLOV 12 1 0 11 20:72 3

Vítězem JIHOČESKÉ VETERÁNSKÉ FUTSAL LIGY pro ročník 2011/2012 se stalo mužstvo BOTAFOGO SRUBEC.Gratulujeme.