Prachatický deník informuje - Prachatická futsal liga zná semifinalisty

24.2.2012, 20:07 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Prachatice – Místní liga sálového fotbalu již zná semifinálové dvojice. Minulou sobotu se v místní hale totiž konalo čtvrtfinále, ve kterém se divákům představily celkem čtyři týmy.
V prvním souboji na sebe narazily celky Sokol Lhenice a FC Norton. První utkání těchto mančaftů bylo velice vyrovnané a Lheničtí zvítězili nejtěsnějším možným výsledkem. Ve druhém zápase už ale Norton nepřekvapil a svému soupeři podlehl. Daleko jednoznačnější průběh měl druhý duel, kdy BTK Rumpál potvrdil roli favoritů a celku Faun BK Zbytiny nadělil v obou utkáních velký debakl.

Sokol Lhenice – FC Norton 5:4 (3:1). Domácí rozhodně nepočítali, že jejich soupeř bude tak tvrdě bojovat. FC Norton se ale od první minuty prezentoval kolektivním výkonem, který v některých fázích hry dělal Lhenickým veliké problémy. O vítězství domácích rozhodl jejich nejlepší střelec Pořádek až tři minuty před koncem. Branky: Pořádek 2, Motz, Trnka a Prenner – Sluka 2, Sobotovič, Mottl.
BTK Rumpál – Faun BK Zbytiny 10:1 (3:0). Rumpál se nechtěl smířit s tím, že by po několika letech chyběl v semifinále. První poločas se ujal vedení, které ve druhé dvacetiminutovce neustále zvyšoval. BTK se vyplatila skvělá obranná hra dvojice Brzobohatý – Richter, kteří se postarali o většinu branek domácích. Branky: Brzobohatý 6, Talafous, Staněk L. ml., Richter, Zábranský – Lebeda.
FC Norton – Sokol Lhenice 2:6 (2:3). Když se Norton v desáté minutě ujal vedení 2:0, tak se schylovalo k velkému překvapení. Už do poločasu ale zkušení hosté výsledek dokonale otočili. Druhý poločas již Lhenice naprosto ovládly a po zásluze postoupily do semifinále. Branky: Šupík, Černovský – Pořádek 2, Pokorný, Sura, Motz.
Faun BK Zbytiny – BTK Rumpál 1:11 (1:5). V zápase, který se hrál jen z povinnosti ,opět kralovali hosté. Zbytiny působily velice odevzdaným dojmem, který na bojovný Rumpál absolutně nestačil. BTK se tak tento víkend pokusí získat svůj premiérový titul v prachatické sálovce. Branky: Lebeda – Brzobohatý 5, Talafous 4, Zábranský 2.

Nyní v neděli se hrají závěrečné zápasy soutěže:
12.00 BTK Rumpál – MSK Bohemia (1. semifinále), 12.50 1.FC Candát – Sokol Lhenice (2. semifinále), 13.40 BTK Rumpál – MSK Bohemia (odveta 1. semifinále), 14.20 Lhenice – 1. FC Candát (odveta 2. semifinále), 15.30 poražení semifinalisté o třetí místo, 16.30 vítězové semifinále o vítěze Prachatické futsal ligy.

O finálovém turnaji budeme informovat opět v Prachatickém deníku.

Autor: Libor Staněk, Prachatický deník