FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Božolé si cestu za obhajobou prvenství zkomplikovalo inzultací

22.2.2012, 08:35 | vložil: Luboš Vlnatý

Českobudějovicko:
O víkendu se stinnou stránkou okresní sálovky stalo hned první sobotní utkání, kdy neudržel nervy na uzdě brankář Kroutl a inzultoval za stavu 2:2 rozhodčího Kovaříka. Zbytečnou ztrátou bodů si tak Božolé zkomplikovalo cestu za obhajobou prvenství v nejvyšší okresní soutěži. Do čela se tak dostaly překvapivě Trhové Sviny, které ale čeká nejtěžší los v závěrečném turnaji – střetnou se s týmy Božolé a Hojné Vody, které jsou největšími pronásledovateli. Velkou sobotní senzací byl zápas Legesu s Dokovem, kdy domácímu týmu nestačil k vítězství ani vybudovaný šestibrankový náskok.
Ve druhé okresní lize se zřejmě o vítězi rozhodne mezi Orth-Medem "B" a nováčkem soutěže Strojírnami Honner, který první dva zápasy v sezoně prohrál, ale od té doby čtrnáctkrát za sebou bodoval. Nezabránil mu v tom v dramatickém utkání ani Archeus, který pravidelně „okrádá“ přední celky o body.
Další turnaj se hraje až první březnový víkend, tuto neděli je na programu „pouze“ finálové play-off krajské ligy v hale Na Sádkách, kde se představí tři budějovické celky - obhájce Netáhla, Tex – Color a Sfinga, čtvrtým účastníkem je prachatický celek TK Rumpál.

Výsledky – 1. okresní liga:
Božolé – Netáhla "B" 0:5 kontumačně
(předčasně ukončeno ve 32. minutě za stavu 2:2 pro inzultaci rozhodčího)
Lišov – Božolé 1:2 (1:0)
J. Mach – Kovačičin 2
Netáhla "B" – Drahotěšice "A" 6:2 (2:0)
Dvořák 3, Matějka, Kuna, Jaroš – Jakubec, J. Klečka
Hojná Voda – Lišov 1:3 (0:2)
Dunaj – Trousil 2, Hlas, ŽK 1:0 (L. Šulista)
Drahotěšice "A" – T. Sviny 0:10 (0:5)
Picek 4, Kačírek, Štrachal 2, Bahenský, Lenk
FC Doubravice "A"– Hojná Voda 5:8 (2:2)
Škarda 3, Vazač, J. Češka – L. Šulista 3, Herzog, P. Šulista 2, Němec, ŽK 1:0 (Škarda), MK 0:1 (Novák)
T. Sviny – Leges 7:7 (5:5)
Lenk, Kolář 3, Štrachal – Winkler 4, Bez 2, Pavlík
Izogarant – FC Doubravice "A" 6:2 (2:0)
R. Tibitanzl 2, Fleischmann, P. Douda, Květoun, Kaša – Salivar, J. Češka
Leges – Dokov 9:9 (7:3)
Winkler 5, Bez, Fošum 2 – Weinreb, Černý 3, Rudolf 2, Trost
Dokov – Izogarant 2:6 (1:3)
Trost, Černý – R. Tibitanzl 3, Stropek, P. Tibitanzl, Květoun

Tabulka – 1. okresní liga:
1. Trhové Sviny 9 – 3 – 4 84:55 30
2. FC Leges 8 – 6 – 2 93:68 30
3. ŽP Božolé 1987 9 – 3 – 4 76:68 30
4. FC Hojná Voda 9 – 2 – 5 89:71 29
5. Sokol Lišov 9 – 1 – 6 68:57 28
6. FC Izogarant "A" 7 – 2 – 7 74:70 23
7. Netáhla "B" 6 – 4 – 6 60:67 22
8. Dokov 6 – 2 – 8 65:89 20
9. FC Doubravice "A" 3 – 3 – 10 61:74 12
10.Drahotěšice 1 – 0 – 15 47:98 3

Výsledky – 2. okresní liga:
FC Dobravice "Jávři" – Izogarant "B" 2:3 (0:3)
Holzer, J. Češka – Horský, Mareš, Borovka
Izogarant "B" – Drahotěšice "B" 6:2 (4:0)
J. Květoun 2, Mareš, Fiala, Borovka, Stropek – J. Klečka, Paur
Tex Color "B" – FC Dobravice "Jávři" 4:3 (2:1)
Benkovský 2, Stejskal, Mendlík – Škarda 3, ŽK 0:1 (Holzer)
Drahotěšice "B" – Strojírny 3:10 (1:5)
Paur 2, Jakubec – Kalášek, Staněk 3, Kaše 2, Heindl, Šindelář
Rudolfov – Tex Color "B" 9:1 (6:1)
Vaněček, Novák 4, Bohinský – Jirotka
Archeus – Strojírny 5:6 (3:2)
Chmátal, Vansa 2, Vařil – Kaše 3, Staněk, Šindelář, Kalášek, ŽK 0:1 (Šindelář), MK 0:1 (Šindelář)
Orth-Med "B" – Rudolfov 4:6 (1:3)
M. Rambousek 2, Dvořák, Pihera – Vaněček 3, Novák 2, Linhart, ŽK 2:1 (Síkora, Vojč – Vaněček), MK 1:0 (Vojč)
Archeus – Adamov 7:3 (3:0)
Chmátal, Vansa, Beneda 2, Lysina – Koranda, Rossmann, Nestával, ŽK 0:1 (Hanus)
Černý Bez – Orth-Med "B" 2:4 (2:1)
Aibl, Nešvera – M. Rambousek 2, Alenka, Pihera, ŽK 0:3 (Síkora, Pečený, Podlešák)
Adamov – Černý Bez 7:7 (3:4)
Bajer, Rácik 2, Tušl, Nestával, Strnad – Aibl 3, M. Hubinger 2, Řáha, K. Hubinger, ŽK 1:1 (Rossmann – T. Hubinger), MK 1:1 (Rossmann – T. Hubinger

Tabulka – 2. okresní liga:
1. Orth-Med B 13 – 1 – 4 97:53 40
2. Strojírny Honner 12 – 2 – 2 95:56 38
3. FC Dobravice "Jávři" 10 – 2 – 6 100:51 32
4. FC Tex Color "B" 10 – 2 – 4 91:82 32
5. SK Demolice "B" 8 – 2 – 6  108:87 26
6. FC Izogarant "B" 8 – 1 – 7 84:113 25
7. Rudolfov 7 – 2 – 7 83:72 23
8. Archeus 5 – 3 – 8 71:70 18
9. Adamov 4 – 2 – 10 68:84 14
10.Černý Bez 3 – 1 – 11 74:114 10
11.Drahotěšice "B" 1 – 0 – 15 42:130 3

Připravil: Luboš Zabilka


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5