POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA má za sebou čtvrtfinále

20.2.2012, 21:43 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Ve Vodňanech v neděli proběhly čtvrtfinálové zápasy JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY. Ve hře byla účast ve finálovém turnaji a tak se očekávali zajímavé zápasy. Ve dvojicích, které se utkaly nebyl vyložený favorit a kromě jednoho zápasu, kdy bylo skóre vyšší se o výsledky bojovalo do posledních vteřin. Ve dvojicích se utkaly loňský finalista SFINGA Č.Budějovice a čtvrtý tým loňského ročníku DEMOLICE Č.Budějovice. Druhou dvojicí tvořil letošní vítěz JIHOČESKÉHO POHÁRU a nováček krajské ligy ORT-MED Č.Budějovice a obhájce loňského titulu, zkušený tým NETÁHLA Č.Budějovice. Zde přinášíme kompletní výsledky.

DEMOLICE Č.Budějovice "A" - SFINGA Č.Budějovice 5:5 (1:3)
Od začátku utkání hosté přehrávali svého soupeře, jak herně tak i v proměňování šancí. Poločasový stav byl 1:3. Úvod druhého poločasu vyšel skvěle domácím, kteří v rychlém sledu vyrovnali a ujali se dvoubrankového vedení. Hosté zabojovali a v posledních vteřinách srovnali na 5:5.

NETÁHLA Č.Budějovice "A" - ORTH-MED Č.Budějovice "A" 2:1 (2:1)
Vyrovnané utkání, kdy domácí hráči využili více šancí. Druhý poločas se více bojovalo, než se hrála sálovka. Ani jedno mužstvo své šance již nevyužilo a tak zůstal poločasový výsledek i na konci utkání.

SFINGA Č.Budějovice - DEMOLICE Č.Budějovice "A" 8:4 (4:1)
Druhý zápas byl jednoznačnou záležitostí domácích. Ty si vytvořili dostatečný náskok již v prvním poločase a skvělou hrou ukázali, že i letos se s nimi musí počítat. A to ještě brankář hostů vychytal několik slibných šancí.

ORTH-MED Č.Budějovice "A" - NETÁHLA Č.Budějovice "A" 1:3 (1:0)
První poločas vyhráli domácí a dlouho to vypadalo na jejich vítězství. Hosté ale během jedné minuty otočili výsledek i celé dvouutkání a postoupili do finálového turnaje.

Do finálového turnaje, který se odehraje 26.2. v Českých Budějovicích ve sportovní hale NA SÁDKÁCH postoupili mužstva NETÁHLA a SFINGA. Zde je rozpis finálového turnaje.