FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

Prachatický deník - SK STRABAG LUBRYCO PRACHATICE s Poličkou vypadl na penalty

19.2.2012, 15:15 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Prachatice - K odvetě čtvrtfinále play off celostátní futsal ligy zajížděl Strabag Lubryco na palubovku Poličky se ztrátou domácího zápasu 5:6.
V kvalintním odvetném zápase hodili Prachatičtí za hlavu všechny negativní pocity z prvního duelu. Šli do vedení Mertlem, ale domácím se podařilo vyrovnat. Nakonec se v utkání samotném radovali přeci jenom Prachatičtí, když o jejich vítězství rozhodl Cais. Vynikající výkon podal nestárnoucí prachatický gólman Pavel Šilhán, který mimo jiné v závěru utkání zlikvidoval samostatný nájezd soupeře.
Na zápasy to tedy skončilo 1:1 a na řadu přišlo zlaté prodloužení na 20 minut čistého času. Ani zde se nerozhodlo a čtvrtfinálový souboj dospěl až do pokutových kopů. Ty pro sebe nakonec rozhodli domácí sálovkáři v šesté sérii a postoupili do semifinále soutěže.