POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

PRACHATICKÝ DENÍK - Prachatická liga zakončila základní část

16.2.2012, 16:18 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Prachatice – Poslední kolo základní části Prachatické futsal ligy rozhodovalo o týmech pro play off. Stejně jako minulý rok si nejlepší výchozí pozici vybojoval celek 1. FC Candát, který jako jediný neokusil hořkost porážky. V přímém souboji o druhé místo deklasoval MSK Bohemia svého soupeře BTK Rumpál 6:1 a zajistil si tak postupu přímo do semifinále. Atraktivní utkání pro diváky se odehrálo také ve spodku tabulky, kde se týmy Zbytin a FC Candát utkaly o poslední místo zaručující účast ve vyřazovacích bojích. V zápase o všechno měly pevnější nervy Zbytiny a po zásluze zvítězily.

Chrousti Chroboly – FC Norton 4:6 (3:2). Domácí už neměli reálnou šanci postoupit do play off, ale i tak v první půli předvedli velmi dobrý výkon. Norton dokázal výsledek utkání otočit až v samotném závěru, kdy vstřelil tři góly. Branky: Kralik 2, Valouch, Homolka – Šupík a Černovský 2, Konárek, Kneifl.
Faun BK Zbytiny – FC Candát 7:3 (3:0). Zbytiny měly výborný vstup do zápasu. Ve 22. minutě vedly už 4:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že by se hosté mohli zvednout. Domácí ale po půl hodině hry polevili a Candáti ve 36. minutě stáhli výsledek na rozdíl jediné branky. Poté ale zaúřadovali domácí a svým vítězstvím si zaručili postup do play off. Branky: Vávra, Pelech a Košík 2, Lebeda – Vorlíček 2, Sova.
Sokol Lhenice – 1. FC Candát 0:6 (0:3). Výsledek utkání přesně charakterizuje vítěze základní skupiny. Skvěle organizovaná hra s výbornou obrannou činností podpořená střeleckou pohodou hráčů. 1. FC Candát to s obhajobou titulu myslí vážně. Svým soupeřům to jasně předvedl proti Lhenicím, kterým nadělil ,,kanára“. Branky: Růžička 4, Klíma, Švec.
MSK Bohemia – BTK Rumpál 6:1 (0:0). V přímém souboji o druhé místo BTK Rumpál totálně selhal. V první půli se hrála vyrovnaná sálovka, ale po změně stran domácí hosty skvěle rozebrali. MSK si tímto vítězstvím zajistil přímý postup do semifinále. Branky: Mráz 4, Kolda, Kneifl – Lašák.

1. 1. FC Candát Prachatice 12 2 0 124:17 38
2. MSK Bohemia Prachatice 10 2 2 92:50 32
3. BTK Rumpál Prachatice 9 1 4 102:40 28
4. Sokol Lhenice 7 3 4 93:62 24
5. FC Norton Prachatice 4 2 8 54:82 14
6. Faun BK Zbytiny 4 1 9 68:122 13
7. FC Candát Prachatice 4 0 10 50:82 12
8. Chrousti Chroboly 0 1 13 32:160 1