POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

Z první pozice jde dál 1. FC Candát

12.2.2012, 11:09 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Prachatice – O víkendu bylo na programu poslední kolo základní části Prachatické futsal ligy, které rozhodlo o dvojicích pro play off. Loňský mistr 1. FC Candát měl již před posledním zápasem jistou nejlepší výchozí pozici pro play off. Tento tým prozatím jako jediný neprohrál jediné soutěžní utkání v sezoně. Tuhý boj se ale čekal v souboji o druhé místo, ve kterém se v přímém vzájemném duelu utkali BTK Rumpál a MSK Bohemia. Čtvrtý Sokol Lhenice už byl před tímto kolem v klidu, jelikož pátý FC Candát ztrácel dvanáct bodů. Gradoval tedy boj o páté a šesté místo pro play off, kdy si to v přímém souboji rozdali ZBYTINY A CANDÁTI Prachatice.

CHROUSTI Chroboly - FC NORTON Prachatice 4:6 (3:2)
Od 1. minuty se domácí ujali vedení a hosté pouze dotahovali. Rozhodující moment prvního poločasu přinesla 17. minuta, kdy domácí po chybě hostující obrany dali rozhodující gól do poločasové přestávky. Ve druhém poločase to vypadalo, že domácí získají své první vítězství, ale hosté dokázali výsledek otočit.
FAUN BK Zbytiny - FC CANDÁT Prachatice 7:3 (3:0)
V prvním pločase bylo lepší mužstvo Zbytin, které si vytvořilo poločasový náskok 3:0. Ve druhém poločase mužstvo FC Candát snížilo až na rozdíl jedné branky. Zbytiny si však výsledek nakonec udržely, zvítězily 7:3 a postoupili do bojů play off.
SOKOL Lhenice - 1.FC CANDÁT Prachatice 0:6 (0:3)
V utkání bylo lepší mužstvo 1.FC CANDÁT Prachatice, které zvítězilo zaslouženě 0:6. Utkání již nic neřešilo a nemohlo nic změnit na pořadí mužstev v tabulce.
MSK BOHEMIA Prachatice - BTK RUMPÁL Prachatice 6:1 (0:0)
Ve vyrovnaném utkání v boji o 2. místo skončil první poločas 0:0. Ve druhém poločase se střelecky prosadilo mužstvo Bohemie, zejména Mráz se 4 góly.