FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


PRACHATICKÝ DENÍK - Z první pozice jde dál 1. FC Candát

11.2.2012, 11:07 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Prachatice – Minulý víkend bylo na programu předposlední dvojkolo základní části Prachatické futsal ligy.Loňský mistr 1. FC Candát má již před dnešním posledním zápasem jistou nejlepší výchozí pozici pro play off. Tento tým prozatím jako jediný neprohrál jediné soutěžní utkání v sezoně. Tuhý boj se ale čeká v souboji o druhé místo, ve kterém se v příštím kole utkají v přímém vzájemném duelu BTK Rumpál a MSK Bohemia. Čtvrtý Sokol Lhenice se může cítit klidné, jelikož pátý FC Candát ztrácí dvanáct bodů. Boj o páté a šesté místo pro play off ještě bude zajímavý. Dnešní závěrečné kolo tedy slibuje dobrou podívanou.

Faun BK Zbytiny – BTK Rumpál 0:21 (0:12). Domácí nastoupili ve značně oslabené sestavě, což se velmi promítlo do úrovně utkání. BTK bylo daleko aktivnější a s chutí si zastřílelo. Branky: Staněk ml. 6, Brzobohatý 5, Zábranský 4, Staněk st. a Vorlíček 3.
BTK Rumpál – Chrousti Chroboly 13:3 (6:0). Rumpál od první minuty potvrzoval roli favorita a již v prvním poločase si vybudoval vysoký náskok. Chroboly se sice po změně stran gólově prosadily, ale i tak musely opět odejít s prázdnou. Branky: Zábranský 5, Vorlíček 4, Brzobohatý 2, Talafous – Kašťák 3.
Faun BK Zbytiny – 1.F C Candát 1:15 (0:8). Pro hostující Candáty to byl velice snadný zápas. Zbytiny se zmohly jen na jedinou branku a i ve svém druhém zápase utrpěly velký debakl. Branky: Lebeda – Boháč J. ml 4, Wágner, Švec, Ryšánek a Klíma 2, Bárta a Boháč J. st.
Chrousti Chroboly – 1.FC Candát 1:20 (1:10). Další utkání slabé úrovně. Chroboly na suverénní Candáty absolutně nestačily. Hosté si tak v tomto dvojkole připsali plný počet bodů. Branky: Krejčí – Boháč J. st. 5, Švec a Bárta 4, Ryšánek 3, Boháč m.l a Klíma 2.
FC Norton – MSK Bohemia 3:11 (2:7). Hosté do utkání vstoupili výtečně a již v 11. minutě vedli 5:0. I ve druhé půli MSK pokračovalo ve své kanonádě. FC Norton mohl děkovat svému brankáři, že výsledek pro něj nebyl daleko horší. Branky: Novotný, Sobotovič, Sedlák – Mráz 3, Kolda a Kneifl 2, Lachkovič, Puchinger, Kotrch, Štangret.
FC Candát – MSK Bohemia 5:7 (1:5). Hosté měli povedený den a i ve druhém utkání diktovali tempo hry. Domácí Candát sice mocně finišoval, když v závěru vstřelil čtyři góly, ale i tak body nakonec brala Bohemka. Branky: Vorlíček a Sova 2, Kvasnička – Lachkovič a Mráz 2, Šána, Kaczko, Kneifl.
FC Norton – Sokol Lhenice 4:11 (2:5). Domácí měli výborný vstup do zápasu, když již ve 4. minutě vedli o dvě branky. Lhenice ale poté nic neponechaly náhodě a dokonale výsledek utkání otočily. Branky: Šupík 2, Sedlák, Habich – Motz 5, Pořádek a Trnka 2, Sura, Pokorný.
FC Candát – Sokol Lhenice 3:5 (1:2). V prvním poločase se hrála velmi vyrovnaná sálovka, ve které dominovali oba brankáři. Lhenice se ale ve druhé půli ukázaly v daleko lepším světle a po zásluze zvítězily. Branky: Vorlíček 2, Kvasnička – Pořádek 3, Trnka a Pokorný.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5