FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


VÍKEND S FUTSALEM

10.2.2012, 10:08 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

1.čtvrtfinálový zápas Celostátní ligy
11.2. 18:00 hodin
Hala: SH Česká Budějovice, Na Sádkách
SK STRABAG LUBRYCO PRACHATICE - NOVABRIK POLIČKA
Rozhodčí: Kloubek Jaroslav, Povolný Jiří, Štechmüller Jiří
Delegát: Bukovanský Jiří

JIHOČESKÉ FINÁLE ČESKÉHO POHÁRU
12.2. 9:00 hodin
Hala: SH Vodňany
ROZPIS UTKÁNÍ:
09:00 ARCHEUS Č. Budějovice : TK RUMPÁL Prachatice
09:45 BTK RUMPÁL Prachatice : BOMBARĎÁCI Větřní
10:30 TEX COLOR Č. Budějovice : ARCHEUS Č. Budějovice
11:15 ORT-MED Č. Budějovice : BTK RUMPÁL Prachatice
12:00 TK RUMPÁL Prachatice : TEX COLOR Č. Budějovice
12:45 BOMBARĎÁCI Větřní : ORT-MED Č. Budějovice
SEMIFINÁLE
13:30 1A : 2B
14:15 1B : 2A
15:00 FINÁLE
Rozhodčí: Kovařík Zdeněk, Pánek Milan, Babka Ondřej
Delegát: Harvalík Miroslav

JIHOČESKÁ VETERÁNSKÁ LIGA
11.2.2012 SH Č.Budějovice - Na Sádkách
16:00 BOTAFOGO Srubec - ARCHEUS Č. Budějovice
16:40 NETÁHLA Č. Budějovice - BOTAFOGO Srubec
17:20 NETÁHLA Č. Budějovice - ARCHEUS Č. Budějovice
Rozhodčí: Kovařík Zdeněk, Kolář Jiří, Zabilka Luboš

12.2. 2012 SH Prachatice
15:00 FC PĚČNOV - VYŠEHRAD XXL
15:40 1. FC CANDÁT Prachatice - VYŠEHRAD XXL
16:20 FC PĚČNOV - LAZIO Č.Krumlov
17:00 1. FC CANDÁT Prachatice - LAZIO Č.Krumlov
Rozhodčí: Sýkora Pavol, Chmelík Josef

PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA
11.2.2012 14. kolo SH Prachatice
09:00 CHROUSTI Chroboly - FC NORTON
09:50 FAUN BK Zbytiny - FC CANDÁT
10:40 SOKOL Lhenice - 1. FC CANDÁT
11:30 MSK BOHEMIA - BTK RUMPÁL
Rozhodčí: Harvalík Miroslav, Pánek Milan

ČESKOBUDĚJOVICKÁ 2.OKRESNÍ LIGA
11.2.2012 SH Hluboká nad Vltavou
8:00 Orth-Med "B" - Drahotěšice "B"
8:50 Drahotěšice "B" - Černý Bez
9:40 FC Izogarant "B" - Orth-Med "B"
10:30 Černý Bez - Archeus
11:15 Rudolfov - FC Izogarant "B"
12:00 Archeus - SK Demolice "B"
12:50 Rudolfov - Doubravice "Jávři"
13:40 SK Demolice "B" - Adamov
14:25 Strojírny Honner - Doubravice "Jávři"
15:10 Adamov - Strojírny Honner









Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5