Prachatický deník informuje - Rumpál jde rovnou do semifinále

9.2.2012, 09:08 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Prachatice – V místní sportovní hale se jedním z turnajů dohrávala dlouhodobá část Krajské ligy sálového fotbalu. Šlo o to, jak budou vypadat dvojice pro závěrečné play off. Ze tří týmů z Prachaticka bodoval jednou Rumpál Prachatice a jednou béčko Strabagu Lubryco Prachatice, zbylé zápasy tentokrát zůstaly bez bodu.

Strabag Lubryco Prachatice B – Netáhla Č. Budějovice 5:9 (2:5).
Domácí mladíci podali bojovný výkon, ale měli problém v proměňování šancí, a to rozhodlo. Sice dokázali srovnat během zápasu až na 5:5, ale zkušení hosté během dvou minut vstřelili dvě branky a v klidu si zajistili tři body. Branky Strabagu: Špiroch, Šťastný, Cais, Bednár a A. Balica.
Rumpál Prachatice – Netáhla Č. Budějovice 5:9 (2:5).
Do 14. minuty se hrálo utkání vyrovnané na skóre, poté hosté odskočili na rozdíl tří branek a tento náskok si udržovali až do konce. Domácím se vůbec nedařilo a po zásluze si tři body odváží hráči Netáhel. Branky Rumpálu: Rosa 2, Tesárek, Wimberský a Nitrianský.
Rumpál Prachatice – Demolice Č. Budějovice 7:5 (6:2).
Po prohraném prvním zápase museli domácí zabrat, a to se jim povedlo. Odehráli výborný první poločas, poté polevili a hosté začali stahovat náskok. Sice se jim to nepodařilo, ale domácí se museli o výsledek strachovat až do konce. Branky Rumpálu: J. Pravda a Rosa 2, B. Pravda, Wimberský a Tesárek.
Strabag Lubryco Prachatice B – Orth-Med Č. Budějovice 6:4 (4:2).
Domácím mladíkům utekl začátek a prohrávali v 8. minutě 0:2. Poté začali běhat a v rozmezí šesti minut stav utkání otočili až na 4:2. Na začátku druhé půle hosté snížili, ale domácí dvěma brankami odskočili na rozdíl tří branek a zaslouženě si došli pro tři body. Branky Strabagu: Šťastný 3, A. Balica, T. Balica a Bednár.
Dynamo Jelimani Vimperk – Orth-Med Č. Budějovice 1:2 (1:0).
Šťastné vítězství hostů, kteří rozhodli utkání v posledních vteřinách zápasu. Tomuto souboji by slušela remíza a byla by zasloužená. Branka Vimperka: D. Pek.
Dynamo Jelimani Vimperk – Sfinga Č. Budějovice 4:11 (0:5).
Již po prvním poločase bylo rozhodnuto, hosté v klidu dohráli utkání a kromě brankáře se všichni zapsali mezi střelce utkání. Branky Vimperka: Novotný 2, Pechlát a D. Pek.
SFINGA Č. Budějovice - DEMOLICE Č. Budějovice "A" 8:4 (4:1).
Slušné utkání ve kterém hosté drželi s domácími krok do deváté minuty, pak se Sfinga probudila střelecky a v klidu si dokráčela pro zasloužené vítězství.

10. Strabag Lubr. Prachatice 4 0 14 65:130 12

Do play off Krajské futsal ligy postupuje první šestice týmů. Rumpál Prachatice a Tex Color Č. Budějovice jdou rovnou do semifinále a budou čekat na své soupeře, kteří vzejdou ze soubojů mužstev na třetím až šestém místě dlouhodobé části soutěže.