FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

Výsledky PRACHATICKÉ FUTSAL LIGY

8.2.2012, 12:28 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

V Prachaticích se v sobotu odehrálo kompletní 12-13 kolo PRACHATICKÉ FUTSAL LIGY. Zde přinášíme kompletní výsledky a stručné komentáře k zápasům.

FAUN BK Zbytiny - BTK RUMPÁL Prachatice 0:21 (0:12)
Dala se čekat jednoznačná záležitost v podání BTK a to se potvrdilo.
BTK Rumpál byl v tomto utkání jednoznačně lepším mužstvem a vysoko zvítězil.

CHROUSTI Chroboly - BTK RUMPÁL Prachatice 3:13 (0:6)
V utkání se prokázala herní kvalita BTK Rumpál nad bojovným mládím Chrobol. Hosté sice statečně bojovali, ale to nemohlo na favorita stačit.

FAUN BK Zbytiny - 1.FC CANDÁT Prachatice 1:15 (0:8)
1.FC CANDÁT Prachatice potvrdil roli favorita a po jednoznačném průběhu zvítězil. V tréninkovém tempu, ač se hosté snažili jak mohli neměli sebemenší šanci.

CHROUSTI Chroboly - 1.FC CANDÁT Prachatice 1:20 (1:10)
Sobotní gólové hody pokračovali i v tomto zápase a přišel opět dvouciferný výsledek. V utkání se ukázala herní převaha 1.FC CANDÁT Prachatice, který v utkání bez problémů zvítězil.

FC NORTON Prachatice - MSK BOHEMIA Prachatice 3:11 (2:7)
MSK v první desetiminutovce vstřelilo 5 branek a výsledek poté kontrolovalo po celé utkání. Domácí tentokrát měli problémy se sestavou a tak jim museli vypomoci starší hráči.

FC CANDÁT Prachatice - MSK BOHEMIA Prachatice 5:7 (1:5)
MSK až do 34. minuty jasně ovládalo hřiště až do stavu 1:7. Domácí poté čtyřmi brankami utkání zdramatizovali, ale navíc už to nestačilo.Hosté si to pohlídali a vítězství udrželi.

FC NORTON Prachatice - SOKOL Lhenice 4:11 (2:5)
Norton se sice rychle dostal k vedení v utkání 2:0, o které ovšem záhy v 10. minutě přišel. Poté si Lheničtí už v pohodě dokráčeli k zaslouženému vítězství.

FC CANDÁT Prachatice - SOKOL Lhenice 3:5 (1:2)
Domácí se rychle dostali do nejtěsnějšího vedení. Nepříznivý výsledek se však podařilo Lhenicím, stejně jako v předchozím zápase otočit a dokráčet, i když ne úplně hladce, k druhému vítězství.