JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA

6.2.2012, 15:26 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Jak jsme již informovali v sobotu a v neděli se odehrálo kompletní 17-18 kolo JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY, které rozluštilo složení dvojic pro čtvrtfinálové boje. K výsledkům nyní přinášíme i stručné referáty o odehraných utkání.

ZSO Hluboká n./Vlt. - FK BIZONI Č. Budějovice 4:4 (3:1)
Vyrovnané začali lépe domácí. Hostům se však ve druhém poločase podařilo brankové manko vymazat. V hektickém závěru jinak pohodového utkání padla jedna branka na každé straně a tak utkání dospělo do zaslouženého remízového konce.
ZSO Hluboká n./Vlt. - FC TEX COLOR Č. Budějovice "A" 4:4 (2:3)
Favorizovaní hosté si vytvořili náskok hned v úvodu, ale další čance neproměnili. Bojovní domácí je tak za ležérnost potrestali obratem ve skóre. V závěru si hosté vytvořili tlak, ale více jak k vyrovnávací brance to nevedlo.
FK BIZONI Č. Budějovice - FC TEX COLOR Č. Budějovice "A" 6:12 (3:7)
Bezstarostný sálový fotbal se hrál prakticky bez bránění. Úspěšnější v proměňování vyložených šancí byl favorit utkání díky kanonýrovi Sulkovi. Závěr utkání byl spíše exhibicí, což se promítlo do celkového výsledku.
TK RUMPÁL Prachatice - NETÁHLA Č. Budějovice "A" 5:9 (2:5)
Do 14 minuty, utkání vyrovnané na skóre, poté hosté odskočili na rozdíl tří branek a tento náskok si udržovali až do konce. Domácím se vůbec nedařilo a po zásluze si tři body odváží hráči Netáhel.
SK STRABAG LUBRYCO Prachatice - NETÁHLA Č. Budějovice "A" 5:9 (2:5)
Domácí mladíci podali bojovný výkon, ale měli problém v proměňování šancí a to rozhodlo. Sice dokázali srovnat během zápasu až na 5:5, ale zkušení hosté během dvou minut vstřelili dvě branky a v klidu si zajistili tři body.
TK RUMPÁL Prachatice - DEMOLICE Č. Budějovice "A" 7:5 (6:2)
Po prohraném prvním zápase museli domácí zabrat a to se jim povedlo. Odehráli výborný první poločas, poté polevili a hosté začali stahovat náskok, sice se jim to nepodařilo, ale domácí se museli o výsledek strachovat až do konce.
SK STRABAG LUBRYCO Prachatice - ORTH-MED Č. Budějovice "A" 6:4 (4:3)
Domácím mladíkům utekl začátek utkání a prohrávali v 8 minutě 0:2. Poté začali běhat a v rozmezí šesti minut stav utkání otočili až na 4:2. Na začátku druhé půle hosté snížili, ale domácí dvěma brankami odskočili na rozdíl tří branek a zaslouženě si došli pro tři body.
SFINGA Č. Budějovice - DEMOLICE Č. Budějovice "A" 8:4 (4:1)
Slušné utkání ve kterém hosté drželi s domácími krok do deváté minuty, pak se Sfinga probudila střelecky a v klidu si dokráčela pro zasloužené vítězství.
DYNAMO JELIMANI Vimperk - ORTH-MED Č. Budějovice "A" 1:2 (1:0)
Šťastné vítězství hostujícího mužstva, které rozhodlo utkání v posledních vteřinách zápasu. Tomuto souboji by slušela remíza a byla by zasloužená.
DYNAMO JELIMANI Vimperk - SFINGA Č. Budějovice 4:11 (0:5)
Již po prvním poločase bylo rozhodnuto, hosté v klidu dohráli utkání a kromě brankáře se všichni zapsali mezi střelce utkání.