PRACHATICKÝ DENÍK - Strabag dnes hraje o lepší výchozí pozici

4.2.2012, 10:58 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Prachatice – K poslednímu dvoukolu dlouhodobé základní části celostátní ligy futsalu – sálového fotbalu zajíždějí hráči Strabagu Lubryco Prachatice dnes odpoledne do Českého Krumlova.
Dnes se rozhodne o tom, kterých osm týmů si to rozdá o mistra České republiky v play off. Prachatičtí jsou zatím v tabulce pátí a své postavení si ještě mohou vylepšit. V tom případě by měli pro čtvrtfinále hratelnějšího soupeře.

Pět minut po třetí hodině dnes Strabag Lubryco nastoupí proti Trivelu Klatovy. Ten je v tabulce hned za Prachaticemi, takže případný tříbodový zisk by znamenal, že se Trivel přes Prachatické nedostane. Tito soupeři se střetli hned v úvodu soutěže a úspěšnější byl celek z Klatov, který zvítězil 2:1. Domácí tehdy vedli v poločase 2:0 a po přestávce již stačil Strabag pouze snížit Caisem.
Ke druhému utkání nastoupí Prachatičtí pět minut po páté hodině proti suverénovi tohoto soutěžního ročníku Chemcomexu Praha. První vzájemné utkání vyhrál Chemcomex, 7:2, když Prachatičtí korigovali skóre až v závěru utkání dvěma brankami Caise, který je v současné době třetím nejlepším střelcem soutěže se čtrnácti brankami, když dva střelci před ním nastříleli pouze o dva góly více.Tabulka je od druhého místa nesmírně vyrovnaná a každý bod může znamenat významný posun. Držme tedy Strabagu palce, aby se do play off dostal z co nejlepší pozice.

Ostatní dvojice: Větřní – Klatovy, Větřní – Chemcomex, Slavičín – Stonava, Zlín – Stonava, Slavičín – Sádek, Zlín – Sádek, Vamberk – Jilemnice, Polička – Jilemnice.

1. Chemcomex Praha 14 3 1 71:19 45
2. SMR Plus Zlín 7 8 3 42:31 29
3. BKT Vamberk 9 1 9 59:63 28
4. VPS Polička 8 2 9 54:47 26
5. Strabag Prachatice 7 5 6 51:46 26
6. SF Trivel Klatovy 7 4 7 50:44 25
7. Premium Stonava 6 6 6 42:39 24