PRACHATICKÝ DENÍK - Prachatická futsal liga míří k play off

4.2.2012, 09:05 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Prachatice – Základní část Prachatické futsal ligy pomalu spěje ke svému konci.
Loňský mistr 1. FC Candát směle kráčí za prvním místem v tabulce, které mu zaručí nejlepší výchozí pozici pro play – off. Po nečekaném zaváhání BTK Rumpál se poprvé v sezoně dostal na druhé místo MSK Bohemia.

MSK Bohemia – Faun BK Zbytiny 8:4 (6:1). Domácí hned od úvodu ovládli utkání, když vstřelili dva rychlé góly. Zbytiny ve druhém poločase sice přidaly tři branky, ale i tak se podle očekávání nakonec radoval celek MSK. Branky: Mráz 3, Kaczko a Vincenec 2, Šána – Lebeda 2, Vávra, Košík.

Sokol Lhenice – Faun BK Zbytiny 10:2 (3:1). První poločas byl vyrovnaný a Lhenice si žádný velký náskok nevytvořily. Po změně stran ale zaúřadoval domácí útočník Pořádek, který svému týmu doslova vystřílel tři body. Branky: Pořádek 5, Prenner a Motz 2, Pokorný – Lebeda, Vávra.

MSK Bohemia – Chrousti Chroboly 10:4 (5:1). Když se ve 4. minutě trefil hostující Valouch, vypadalo to, že by se Chroboly mohly postarat o velké překvapení. Hned za minutu ale domácí vyrovnali a poté svůj náskok neustále navyšovali. Branky: Šána a Kneifl 3, Puchinger 2, Kolda, Mráz – Valouch 2, Homolka.

Sokol Lhenice – Chrousti Chroboly 17:3 (11:1). Pro domácí povinné vítězství. Střelecky se opět dařilo domácímu Pořádkovi, který v tomto dvojkole nastřílel ve dvou zápasech neskutečných deset gólů. Branky: Pořádek 5, Motz a Sura 4, Maxa 3, Pokorný – Krejčí, Valouch, Homolka.

1. FC Candát – FC Norton 11:2 (5:1). Hosté zásluhou Beneše do deváté minuty drželi nadějné vedení. Candát ale poté neponechal nic náhodě a postupem času hru zcela ovládl. Druhý poločas pak byl čistě v režii domácích. Branky: Nerad, Klíma, Švec, Miesbauer a Bárta 2, Růžička – Beneš, Brabec.

BTK Rumpál – FC Norton 5:4 (1:2). Domácímu Rumpálu se v sobotu vůbec nedařilo. V tomto utkání sice zvítězil, ale mohl děkovat útočníkům Nortonu, kteří si vylámali zuby na skvělém brankáři domácích. Vítězný gól pro domácí zařídil minutu před koncem Brzobohatý. Branky: Staněk L. ml 3, Brzobohatý a Zábranský –Sluka, Mottl, Beneš, Novotný.

1.FC Candát – FC Candát 7:1 (0:0). Prvních dvacet minut měli domácí převahu, ale i tak skončila první půle remízou. Hned v úvodu druhého poločasu se prosadil mladý Boháč, který načal střeleckou jízdu loňského mistra. Branky: Boháč 2, Švec, Ryšánek, Růžička, Bárta a Nerad – Kolafa.

BTK Rumpál – FC Candát 1:2 (0:1). Jediné překvapení tohoto dvojkola se zrodilo v posledním zápase. Není se ale čemu divit. Neschopnost domácího Rumpálu byla v některých fázích hry přímo komická. Candát si zaslouženě připsal tři body do tabulky. Branky: Staněk L. ml. – Hálek, Vlček.

1. 1. FC Candát Prachatice 9 2 0 83:15 29
2. MSK Bohemia Prachatice 7 2 2 68:41 23
3. BTK Rumpál Prachatice 7 1 3 67:31 22
4. Sokol Lhenice 5 3 3 77:49 18
5. FC Candát Prachatice 4 0 7 39:63 12
6. FC Norton Prachatice 3 2 6 41:56 11
7. FAUN BK Zbytiny 3 1 7 60:83 10
8. Chrousti Chroboly 0 1 10 24:121 1