FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Republikový portál www.sport.cz - Vás zve na poslední turnaje 1. ligy

2.2.2012, 21:35 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Sport.cz - Nejvyšší soutěž sálovkářů uzavře základní část.
Futsalisty čeká v sobotu závěrečné dějství základní části. Na programu jsou opět tři turnaje a ty se tentokrát odehrají ve východočeské Rokytnici v Orlických horách, na jihu Čech v Českém Krumlově a v moravském Slavičíně. V sázce je hodně, jak účast v play-off, kam se podívá osmička nejlepších týmů, tak účast v baráži s vítězi krajských soutěží.

Nejdříve přivstat v sobotním ránu si budou muset futsalisté z Jilemnice, Vamberku a Poličky, neboť úvodní turnaj celostátní ligy začíná v Rokytnici v Orlických horách už v 10 hodin. Hráči Jilemnice zde budou hrát o play-off, když cestu do něj si zkomplikovali na posledním turnaji v Českých Budějovicích. Definitivu postupu do play off zde, ale budou chtít dát i hráči z Poličky, kterým se taktéž podle představ nepovedl poslední turnaj ve Zlíně. Domácí Vamberk má čtvrtfinále jisté a bude hrát pouze o co nejlepší pozici pro nadstavbovou část.

Zajímavý turnaj se chystá i do Českého Krumlova, kam se vydá pražský Chemcomex, dále Klatovy, Prachatice a tým pořádajícího Větřní. V sázce bude opět účast ve čtvrtfinálových soubojích a především zápasy Klatov s jihočeskými týmy slibují dramatícké chvilky pro všechny aktéry. Pouze na výlet do zámku či za medvědy, může přijet do Českého Krumlova tým pražského Chemcomexu, který má jistou první pozici v play-off a tudíž nejlepší výchozí pozici, ale vyřazovací část je vždy jiná soutěž a stát se může cokoliv.

Další zápletka se chystá na Valašsku, kam do slavičínské sportovní haly zavítá tým Stonavy, zachraňujícího se Sádku, Zlína a domácího Jerevanu. Severomoravská Stonava balancuje na hranici play-off a zkušenosti a historie tohoto celku mu velí účast ve čtvrtfinále, kde může být jedním z nejhorších protivníků. Zlínští futsalisté mají další část ligy už jistou a budou bojovat o co nejlepší pozici. Za to Sádek může skončit v baráži a nebo také ještě v play-off na úkor Větřní nebo Jilemnice. Domácí Slavičín se zmátořil na posledním turnaji ve Zlíně a tak stále žije, musí však zvládnou především duel se Sádkem.

sobota 4.2.2012 - 11. turnaj pořadatel - Větřní - SH Český Krumlov

14:00 Větřní - Klatovy
15:05 Prachatice - Klatovy
16:00 Větřní - Praha
17:05 Prachatice - Praha

sobota 4.2.2012 - 11. turnaj pořadatel - Slavičín - SH Slavičín

17:00 Slavičín - Stonava
18:05 Zlín - Stonava
19:00 Slavičín - Sádek
20:05 Zlín - Sádek

sobota 4.2.2012 - 11. turnaj pořadatel - Vamberk - Rokytnice v Orl. Horách

10:00 Vamberk - Jilemnice
11:05 Polička - Jilemnice

zdroj http://fotbal.sport.cz/sekce/fotbal/futsal/
Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5