STRABAG LUBRYCO bral tři body

31.1.2012, 10:19 | vložil: Luboš Vlnatý zobrazit foto

Strabag Lubryco Prachatice - SK SICO Jilemnice 3:1 (1:0)

Utkání začalo oboustranně opatrně, ale s přibývajícím časem si získávali domácí stále větší územní převahu, dostávali se do brankových situací, avšak gól jim nebyl souzen. Na druhé straně zlobila Jilemnice svými výpady po chybách Prachatic, tím si vytvořila pár šancí, se kterými si však brankář Růna poradil. Domácí byli za svou aktivitu do konce půle odměněni, kdy se necelou minutu před první sirénou trefil po pěkně rozehraném přímém kopu Raušer. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, domácí se snažili hrát stále aktivně, aby nedovolili soupeři jakýkoli tlak. Po nevídané chybě domácích však Jilemnice velmi lacino srovnala na 1:1. Prachatice to však nezaskočilo a za necelou minutu se z přímého kopu trefil Cais a když se zanedlouho parádně z voleje trefil Volmut, zlomilo to odpor Jilemnice definitivně. Utkání pak dovedl Strabag v poklidu do vítězného konce 3:1.