POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

JIHOČESKÁ VETERÁNSKÁ LIGA

29.1.2012, 20:59 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH se v hale NA SÁDKÁCH odehrály tři zápasy 7-8 kola JIHOČESKÉ VETERÁNSKÉ LIGY.

ARCHEUS Č. Budějovice - 1. FC CANDÁT Prachatice 4:4 (2:1)
Domácí začali sebevědomě a od 2. minuty vedli. Když o minutu později přidali další branku, vypadalo to s hosty vážně. Jenže ti ještě do poločasu stačili srovnat jak hru, tak skóre. Druhý poločas stále dotahovali náskok hostů, až vybojovali důležitou remízu.

ARCHEUS České Budějovice - FC PĚČNOV 0:5 (0:2)
Domácí začali utkání svižně, byli již dobře rozehraní z předchozího utkání a vytvořili si dvě gólové šance, které s ledovým klidem zlikvidoval nestárnoucí Šilhan. Mužstvo zjistilo, že má v brance oporu, a tak se vrhlo do útočné hry, která jim přinesla dvoubrankový náskok v prvním poločase. Ve druhém přidali ještě tři branky, protože domácí otevřeli hru a chtěli zákonitě srovnat, ale toho Pěčnov využil k bleskovým protiútokům a s přehledem zvítězil.

1. FC CANDÁT Prachatice - FC PĚČNOV 3:3 (0:2)
Domácí zjistili, že nastoupí proti silnému soupeří, a proto začali opatrně, aby nedostali branku hned v úvodu utkání. Kritická byla pro ně 10. a 13. minuta, kdy inkasovali po pěkných akcích hostů. Po chybě hostujícího brankáře domácí snížili, to je dostalo do hry a do konce poločasu ještě stačili srovnat stav. Druhý poločas začali lépe hosté, kteří se ujali vedení a zdálo se, že ho udrží až do konce utkání, ale v brankovišti zapomněli bránit domácího hráče a ten stačil srovnat na konečných 3:3.