POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

V PRACHATICÍCH byla sobota ve znamení sálovky

29.1.2012, 20:45 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

V sobotu se v PRACHATICÍCH v místní hale odehrálo 10-11 kolo PRACHATICKÉ FUTSAL LIGY.

MSK BOHEMIA Prachatice - FAUN BK Zbytiny 8:4 (6:1)
Domácí splnili roli favorita a s přehledem zvítězili. Hosté korigovali výsledek až ve druhém poločase, kdy domácí polevili.

SOKOL Lhenice - FAUN BK Zbytiny 10:2 (3:1)
Hosté vydrželi se silami jen první poločas, poté bylo utkání již jednoznačnou záležitostí domácích. Navíc hostům chyběl brankář, takže chytal hráč z pole a tím to měli domácí usnadněné.

MSK BOHEMIA Prachatice - CHROUSTI Chroboly 10:4 (5:1)
MSK zvítězilo bez větších problémů v tréninkovém tempu. Hosté bojovali, ale na lepší výsledek proti favoritu utkání neměli.

SOKOL Lhenice - CHROUSTI Chroboly 17:3 (11:1)
Domácí od počátku plnili roli favorita a zatlačili hosty do hluboké defenzivy. První poločas skončil 11:1 a nebylo pochyb o vítězi jen o výši skóre. Od té doby se utkání jen dohrávalo v klidném tempu.

1.FC CANDÁT Prachatice - FC NORTON Prachatice 11:2 (5:1)
Utkání bylo rozhodnuto definitivně na počátku druhého poločasu, kdy domácí během dvou minut dali tři branky po hrubých chybách obrany Nortonu.

BTK RUMPÁL Prachatice - FC NORTON Prachatice 5:4 (1:2)
Vyrovnané utkání domácí rozhodli třemi góly v závěru utkání. Hosté ještě ve 36. minutě vedli o dvě branky 4:2, ale nepochopitelnými chybami dovolili domácím stav utkání otočit.

1.FC CANDÁT Prachatice - FC CANDÁT Prachatice 7:1 (0:0)
První poločas hosté dobře bránili, zatímco domácí hráli velmi laxně a výsledkem byl poločasový výsledek 0:0. Po změně stran domácí přidali a utkání se stalo jejich jednoznačnou záležitostí.

BTK RUMPÁL Prachatice - FC CANDÁT Prachatice 1:2 (0:1)
V poslední utkání dvoukola se zrodilo jediné překvapení víkendu, BTK se nedařilo proměňovat šance a hosté bojovným výkonem a brankou minutu před koncem zaslouženě zvítězili.