Nedělní výsledky JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY

29.1.2012, 20:15 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Ve VIMPERKU se odehráli zbylé čtyři zápasy 15 - 16 kola JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - FK BIZONI Č. Budějovice 5:2 (1:0)
Dlouho se hrálo vyrovnané utkání, kdy obrany hráli prim nad útokem. Až ve 14. minutě prostřelil Janda do té doby dobře chytajícího brankáře hostů. Druhý poločas začal velkým náporem domácích, z kterého padli rychlé branky, poté hosté otevřeli obranu a vrhli se do útoku, ale na zvrat utkání jim domácí už nedali možnost.

TK RUMPÁL Prachatice - FK BIZONI Č. Budějovice 5:5 (3:1)
Domácí zahájili utkání bleskově a v 5. minutě již vedli 2:0, pak ubrali na strojové hře, začali zbytečně faulovat a v 15. minutě měli 5 osobních chyb. Hosté přidali a vytěžili z toho snížení na 2:1. Domácí nad vodou bržel v prvním poločase výkon brankáře, který chytil hostům několik vyložených šancí. Druhý poločas začali domácí ve stylu nám se nemůže nic stát, ale kdyby hosté měli při zakončení víc rozvahy, neskončilo by utkání překvapivou remízou. Nebýt brankáře, tak Rumpál obdržel ostudnou porážku.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice 4:1 (0:0)
Hosté nastoupili k utkání bez střídání a domácí ucítili snadnou kořist, ale Strabag bojoval a kdyby proměnil své šance, pak vedl v prvním poločase 4:0, takhle zůstalo pouze u šancí. V druhém poločase šlo o to, jestli mladíci hostí vydrží se silami a to se projevilo ve 31. minutě, kdy domácí začali navyšovat své skóre. Ke cti hostům bylo, že bojovali až do konce utkání a připsali si čestný úspěch.

TK RUMPÁL Prachatice - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice 8:5 (3:2)
Po bouřce v domácí kabině naordinoval trenér jinou taktiku, ta ovšem vydržela pouze pár minut a proto 1. poločas skončil 3:2. Druhý poločas byl již v režii domácích. Za hosty si připsal svůj první čtyřgólový účet za jedno utkání Jiří Opelka a hosté tak zmírnili svou porážku na přijatelnější skóre.