FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA - sobotní výsledky

29.1.2012, 19:48 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

V Českých Budějovicích pokračovala JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA. V hale NA SÁDKÁCH se hrálo šest zápasů 15 - 16 kola, další čtyři zápasy byli na pořadu v neděli ve VIMPERKU.

ZSO Hluboká n./Vlt. - SFINGA Č. Budějovice 8:2 (2:2)
Určitě velké překvapení tohoto kola. Domácí začali dobře a ve 13. minutě již vedli 2:0. Pak polevili a hosté vycítili šanci a srovnali do poločasu stav utkání na 2:2. Rozhodla 33. minuta utkání, kdy hostující brankář odkopl nešťastně, že trefil protihráče a ten se šťastně zapsal mezi střelce. To hosty definitivně zlomilo.

ORTH-MED Č. Budějovice "A" - SFINGA Č. Budějovice 0:0 nedohráno
Hosté nastoupili se třemi hráči v poli a hned v páté minutě se jim zranil další hráč.Zápas byl ukončen pro nedostatečný počet hráčů, výsledek určí příslušná komise.

ORTH-MED Č. Budějovice "A" - ZSO Hluboká n./Vlt. 1:2 (1:0)
Domácí se hned v úvodu utkání ujali vedení a zdálo se, že budou hrát jednoznačné utkání, ale opak byl pravdou. Hosté bojovali, když se k nim ještě přiklonilo štěstí a domácí nedali branku ani z vyložených šancí, zůstával stav utkání hubených 1:0. A to se domácím nevyplatilo. V 36. minutě srovnali hosté na 1:1. Závěr utkání byl hektický, na obou stranách se kopali devítimetrové kopy kdy hosté byli úspěšnější a 8 vteřin před koncem utkání otočili stav na 1:2.

NETÁHLA Č. Budějovice "A" - FC TEX COLOR Č. Budějovice "A" 5:8 (3:2)
V 5. minutě střelu hostujícího útočníka tečoval domácí obránce a brankář již nedokázal zabránit gólu, protože si šel pro míč k druhé tyči 0:1. V téže minutě bylo srovnáno po výhodě za faul na domácího útočníka a 16. minuta opět měnila skóre a to na obou stranách pole a o pár vteřin později ze samostatného úniku Tomka zvýšil na 3:2. Ve 22 minutě se opět měnilo skóre kdy nejprve hosté srovnali a hned po rozehrávce se domácí dalekonosnou střelou dostali do vedení. Srovnání zařídil samostatnou akcí přes celé hřiště Přibyl 4:4. Závěr utkání zvládli lépe hosté a zaslouženě zvítězili.

NETÁHLA Č. Budějovice "A" - DEMOLICE Č. Budějovice "A" 6:4 (2:2)
Skóre zůstalo nezměněno jen krátce, ve 4. minutě se trefil s odrazem o tyč Edelman 1:0. Po chybě domácího hráče srovnali hosté střelou do horního rohu branky na 1:1, do poločasové přestávky střelilo každé mužstvo jednu branku a do šaten se šlo za stavu 2:2. Závěr utkání byl nervózní, padlo několik karet, ale koncovka vyzněla pro domácí.

FC TEX COLOR Č. Budějovice "A" - DEMOLICE Č. Budějovice "A" 12:5 (5:1)
Domácí se po pěkné kombinaci v 5. minutě ujali vedení křižnou střelou 1:0, to jim, ale nevydrželo dlouho, když 7. minutě po rohu srovnal Havelec bombou mezi nohy brankáře. Ale dvě slepené branky branky otočili skóre pro domácí 3:1. Do poločasu přidali domácí ještě dvě branky 5:1 a druhý poločas již ovládli jednoznačně domácí a konečný stav upravili na 12:4.