FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


2.OKRESNÍ LIGA v Č.Budějovicích má za sebou šestý turnaj

23.1.2012, 20:55 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

V LIŠOVĚ se odehrálo další kolo druhé okresní ligy.


FC Strojírna Honner - Rudolfov 7:5 (4:4)
Slušné utkání hrané v rychlém tempu, kdy se hosté dostali brzy do vedení. Domácí však stihli ještě do poločasu výsledek otočit a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Ve druhé půli domácí dokázali opět odskočit a utkání už si pohlídali.

Adamov - Rudolfov 5:5 (2:2)
Bojovné derby se vším všudy nabídlo několik obratů. Zápas začali lépe domácí, ale hosté z Rudolfova stav otočili ve svůj prospěch aby na konci první a začátku druhé půle o náskok přišli. Aby se diváci nenudily tak na přelomu 30. minuty během třech minut třemi góly Rudolfov skóre opět otočil. Domácí Adamov se nevzdal a nakonec zaslouženě vyrovnal a tak se body dělily.

ORTH-MED "B" - FC Strojírna Honner 4:5 (2:3)
Klidné utkání odehrané ve vysokém tempu s velkým množstvím šancí na obou stranách. Koncem první půle začal brankář domácích zdržovat hru pomalou rozehrávkou. Toto počínání vedlo ke ztrátě míče a následné brance. Hned z kraje druhého poločasu se povedlo hostů odskočit na rozdíl 2 branek. Průběžně první tým tabulky, ale zbraně nesložil a dokázal vyrovnat. Osudnou se mu však stala 35. minuta. Ta rozhodla, že si 3 body ze zápasu odnese hostující Strojírna.

Adamov - FC Tex-Color "B" 7:3 (3:1)
V nervozně hraném prvním poločase se domácí ujali vedení, které si udržovali a postupně skóre navyšovali. Favorizovaní hosté se dostali ke slovu až v závěru utkání a jen zmírnili svou prohru s nováčkem.

FC Doubravice "Jávři" - ORTH-MED "B" 3:4 (2:0)
V souboji dvou nejlépe bránících týmů soutěže se žádná velká gólová přestřelka nepředpokládala a také to bylo na hřišti vidět. První poločas dokázali Jávři svou zodpovědnou obranou si vypracovat dvougólové vedení. O tento náskok ovšem přišli hned z kraje druhé půle. Hosté svůj obrat dokonali ve 35. minutě. Na jejich gól ovšem domácí stihli zareagovat a ihned vyrovnat. Rozhodnutí přinesla závěrečná minuta a proměněný 9metrový kop.

Demolice "B" - FC Tex-Color "B" 8:6 (5:4)
Na rozdíl od předešlého zápasu se u záložních týmů Demolice a Tex-coloru dala předpokládat gólová přestřelka, která se také strhla. Oba týmy nabídli divákům celkem 14 branek a také jednu gólovou parádu od zatím průběžně nejlepšího střelce soutěže. Utkání se hrálo ve svižném tempu, kde dominoval útok. Divokou přestřelku vyhrála domácí Demolice a oplatila tak svému soupeři prohru z prvního vzájemného utkání.

FC Doubravice "Jávři" - Černý Bez 9:5 (2:4)
Domácí ještě otřeseni z prohry začali lehkomyslně a první poločas prohospodařili. Černý Bez zaslouženě vedl. Ve druhém poločase ukázali domácí i druhou a podstatně lepší tvář. Brankové manko brzy srovnali a zbytku utkání již dominovali a nakonec za předvedenou hru ve druhém poločase zaslouženě zvítězili.

FC IZOGARANT "B" - Demolice "B" 5:5 (2:3)
Hosté začali aktivně a brzy si vypracovali třígólové vedení. Domácí však ještě do poločasu snížili na rozdíl jediné branky a i přes další vedení hostů vždy o 2 branky dokázali zápas vyrovnat a připravit tak Demolici o první místo v tabulce.

Černý Bez - SSC WILD-BOARS Drahotěšice "B" 6:4 (3:3)
Vyrovnaný a bojovný zápas byl dlouho nerozhodný ovšem větší vůle a hlad po vítězství prokázali domácí hráči a nakonec dokázali soupeře udolat a připsat si do tabulky 3 body.


SSC WILD-BOARS Drahotěšice "B" - FC IZOGARANT "B" 2:11(0:5)
Odevzdaní domácí nechali svého soupeře si pěkně zatrénovat a zastřílet. Výsledkem jejich snažení byla jasná prohra o 9 branek.

Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5