JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA pokračovala v neděli

23.1.2012, 18:52 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

V Českých Budějovicích se v neděli ráno rozehrálo 13-14 kolo JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY. Hrálo se od devíti hodin v hale NA SÁDKÁCH a na pořadu bylo šest zápasů.

FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" - TK RUMPÁL Prachatice 5:8 (3:3)

Utkání bylo od počátku vyrovnané a remíza byla na ukazateli až do 37. minuty. Potom hosté během třech minut vstřelili tři branky a strhli vítězství na svou stranu.

ORTH-MED Č.Budějovice "A" - TK RUMPÁL Prachatice 3:9 (2:4)

Hostující Rumpál od úvodního hvizdu nenechal nikoho na pochybách, že si odveze tři body. Po vyhraném prvním poločase předvedli hosté dokonalý brankostroj a vysoko zvítězili.

FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" - ORTH-MED Č.Budějovice "A" 6:3 (1:3)

Hosté po vyhrané první půli nezvládli zbytek zápasu. Domácí výtečně využili okének v obraně hostů k dokonalému obratu a plnému bodovému zisku.

SFINGA Č.Budějovice - NETÁHLA Č.Budějovice "A" 2:4 (2:2)

Souboj dvou tradičních soupeřů ukázal rychlý a technicky vyspělý futsal. Po zápase byli šťastnější hráčí Netáhel, kterým se podařilo nejen smazat dvoubrankové vedení Sfingy, ale dovést utkání do vítězného konce.

SFINGA Č.Budějovice - FK BIZONI Č.Budějovice 7:6 (3:1)

První poločas vyšel lépe pro domácí Sfingu. Dvoubrankové vedení ještě navýšili na začátku druhého poločasu, ale hostující mladíci však zvýšenou aktivitou a bojovností utkání otočili. Zkušení domácí jim , ale dali lekci z produktivity , když dvěma slepenými góly v závěru potrestali chybující obranu hostů a ti již poněkolikáté prohrály o gól.

NETÁHLA Č.Budějovice "A" - FK BIZONI Č.Budějovice 8:4 (2:2)

Ve slušném utkání s minimem faulů patřil úvod hostům. Po vyrovnání zápasového skóre, převzali otěže utkání do svých rukou zkušení domácí a zajistili si tak po zásluze plný bodový zisk.