FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Neděle patřila JIHOČESKÉ FUTSAL LIZE

22.1.2012, 18:32 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

V nedělním popoledni byli na Hluboké nad Vltavou odehrány čtyři zápasy JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY. Zbylé zápasy se hrály v Českých Budějovicích.


ZSO Hluboká n./Vlt. - DYNAMO JELIMANI Vimperk 6:3 (4:0)


Utkání podprůměrné úrovně. Hosté si nevytvořili za celý I. poločas ani jednu vyloženou šanci. Ve II. poločase již alespoň začali bojovat a hned se to i na skóre začalo projevovat. Nakonec ale domácí mužstvo žádné drama nepřipustilo a zaslouženě zvítězilo.


DEMOLICE Č. Budějovice "A" - DYNAMO JELIMANI Vimperk 12:9 (7:6)


Domácí mužstvo začalo ve vlažném tempu a než se pořádně rozkoukali, tak prohrávali 0:2. Potom se ale zlepšili a když to vypadalo, že se jim podaří výsledek srovnat, tak je vždy srazilo do kolen obdržení laciné branky. Z tohoto důvodu si vzali za stavu 3:6 v 16´oddechový čas a následně 4 brankami výsledek do konce poločasu otočili. Ve II. poločase si již výsledek, i když někdy s obtížemi, pohlídali.


ZSO Hluboká n./Vlt. - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice 6:3 (1:0)


Oboustranně neurovnané utkání. Ani jedno z mužstev si nedokázalo přihrát a vše bylo hráno pouze na náhodu. Nakonec domácí mužstvo mělo více štěstí při zakončení. Podle předvedené hry ze strany obou mužstev by utkání slušel spíše nerozhodný výsledek. Navíc domácí mužstvo by se mělo zamyslet nad chováním některých svých hráčů.


DEMOLICE Č. Budějovice "A" - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice 10:3 (4:2)


Hosté byli ze začátku lepším mužstvem, ale je až zarážející co dokážou neproměnit. Opět platilo pravidlo nedáš-dostaneš. Navíc utkání nezvládli ani takticky. Přestože vedli 0:2, stále bezhlavě útočili a domácí mužstvo ze zajištěné obrany chodilo do rychlých protiútoků a tam snadno zakončovalo, protože se hosté nestačili vrátit. Navíc od 30´ za stavu 6:3 rezignovali a v utkání se jednalo již jen o výši skóre.Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5