FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

PRACHATICKÝ DENÍK - Prachatická futsal liga začala odvetnou část

21.1.2012, 17:06 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Prachatice – O víkendu se hrálo další dvoukolo Prachatické futsal ligy. Diváci mohli vidět řadu zajímavých utkání, která výrazně promluvila do pořadí v tabulce. Nejsledovanějším zápasem byl souboj mezi prvním týmem 1. FC Candát, proti druhému BTK Rumpál. Přímý souboj o čelo se lépe vydařil Candátům, kteří zvítězili nejtěsnějším rozdílem. Velkým překvapením bylo nedělní vystoupení mužstva MSK Bohemia, jež nejprve obralo o body lídra tabulky, ale ve svém druhém zápase nečekaně prohrál se Lhenicemi.

1. FC Candát – BTK Rumpál 2:1 (0:0)

Souboj o čelo tabulky byl podle očekávání nesmírně vyrovnaný. V prvním poločase dominovali oba brankáři, kteří své týmy v krizových okamžicích vždy podrželi. První branku tak vstřelili Candáti až ve 22. minutě, kdy se prosadil Bárta. Nejlepší střelec soutěže Brzobohatý ale brzy vyrovnal. Sedm minut před koncem rozhodl o vítězství Candátů jejich útočník Klíma. Stinnou stránkou zápasu bylo zranění zkušeného obránce BTK Miroslava Kochmy.

MSK Bohemia – 1. FC Candát 3:3 (0:1)

Hosté se v sedmé minutě dostali do vedení a vypadalo to, že svému soupeři nedají žádnou šanci. Mladý celek MSK Bohemia ale zabojoval a po půl hodině hry se dokonce dostal do vedení. Alespoň bod pro Candáty zařídil v poslední minutě Růžička, jehož důrazná střela slavila úspěch. Branky: Kaczko, Mráz, Kneifl – Švec 2, Růžička.

BTK Rumpál – Sokol Lhenice 7:4 (2:1)

Domácí vstoupili do utkání špatně a dlouho se nemohli prosadit. Ve druhé půli se jejich výkon zlepšil a BTK dokonce vedlo již o pět branek. Závěr utkání ale patřil hostům, kteří sahali po remíze. Skvělý výkon domácího brankáře Hopfingera ale nakonec týmu BTK přinesl tři body. Branky: Staněk L. ml., Brzobohatý 2, Talafous, Zábranský – Trnka, Pořádek R., Pořádek P., Pokorný.

MSK Bohemia – Sokol Lhenice 2:5 (1:4)

Rozhodně největší překvapení dne. Pro tým MSK Bohemia to měl být snadný zápas, ve kterém by měl podle papírových předpokladů jasně zvítězit. Lhenice ale zkrátka na Bohemku umí. Ve 24. minutě hosté vedli již 5:1 a domácí byli naprosto bezradní. MSK tak nečekaně ztratilo body, které mohou v konečném součtu hodně chybět. Branky: Šána, Štangret – Pořádek R. a Motz 2, Trnka.

FC Candát Prachatice – FC Norton 4:1 (2:0)

FC Norton měl dobrý vstup do sezony, ale v posledních utkáních se mu nedaří. Candáti byli v obou poločasech lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Domácí mohou velice poděkovat svému brankáři, který soupeři vychytal několik šancí. Branky: Sedláček, Kolafa, Hálek, Kvasnička – Brabec.

Faun BK Zbytiny – FC Norton 4:5 (0:3)

Domácí byli před zápase mírným favoritem, ale v prvním poločase Norton po dlouhé době zabojoval a brzy se ujal nadějného náskoku. Domácí sice zaznamenali mocný finiš, ve kterém vstřelili tři branky, ale ani tak to na body nestačilo. Branky: Lebeda 2, Cinádr, Vávra – Sluka a Mottl 2, Brabec.

FC Candát – Chrousti Chroboly 6:3 (3:2)

Hosté se konečně v minulém kole radovali ze zisku bodu a i v tomto utkání se projevili sympatickým výkonem. Candáti ale po změně stran zabrali a nakonec vybojovali do tabulky tři body. Branky: Kvasnička 3, Beneš 2, Tremmel – Valouch 2, Pešek.

Faun BK Zbytiny – Chrousti Chroboly 12:3 (6:1)

Domácí museli nutně zvítězit, což se nakonec projevilo v jejich celkovém výkonu. Svému soupeři Zbytiny nedaly takřka žádnou šanci. Branky: Lebeda 4, Pelech a Vávra 3, Cinádr 2 – Králík, Kašťák, Valouch.

1. 1. FC Candát 7 2 0 65:12 23
2. BTK Rumpál 6 12 61:25 19
3. MSK Bohemia 5 2 2 50:33 17
4. SOKOL Lhenice 3 3 3 50:44 12
5. FC Norton 3 2 4 35:40 11
6. FAUN BK Zbytiny 3 1 5 54:65 10
7. FC Candát 3 0 6 36:55 9
8. CHROUSTI Chroboly 0 1 8 17:94 1