FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Představujeme vám ...

18.1.2012, 13:55 | vložil: Jiří Karhánek

ZŘEJMĚ SLUŠNEJ ODDÍL Hluboká nad Vltavou

Dá se říct, že už patříte mezi ta zkušenější družstva nejvyšší jihočeské  soutěže, můžete na úvod rozhovoru představit váš tým, i s ohledem na jeho historii?
Historii začal psát klub ZSO v sezóně 1998/1999, takže patří celkově mezi zkušenější družstva, ale jsou jistě i dříve založené kluby. Klub byl založen na bázi odchovanců týmu velkého fotbalu Hluboká nad Vltavou, kteří se však v mezidobí rozprchli do různých týmů velkého fotbalu. Jádro zhruba 5 hráčů zůstává téměř od samého založení a postupně se přidávají další - většinou spoluhráči z velkého fotbalu či kamarádi.

Kteří hráči vašeho celku patří mezi hlavní opory, jaké změny váš tým prodělal před tímto ročníkem?
Na prvním místě nutno zmínit zakládajícího člena Davida Vondrouška, který v každé ze 13 odehraných sezón patřil ve všech soutěžích, které jsme hráli k nejlepším střelcům. Bohužel je v úvodu letošní sezóny po operaci kolene, takže nám bude citelně chybět. V minulosti byli mezi nejlepšími také bývalí odchovaci Dynama, ale již od samého založení je mužstvo založeno spíše na týmových výkonech a s narůstajícím průměrným věkem týmu je také podstatná alespoň dvoutřetinová účast každého hráče na zápasech v sezóně.
Bohužel tým opustily dvě dlouholeté opory, když Tomáš Dvořák z rodinných důvodů a Josef Procházka snad pouze dočasně ze zdravotních důvodů a také se nepodařilo dotáhnout tradiční hostování Jiřího Hrouze. Podařilo se však zaregistrovat dva mladé nadějné fotbalisty, takže uvidíme, jestli budeme letos oslabeni či naopak posíleni.  

Jak hodnotíte uplynulou sezónu?
Vzhledem k již častějším absencím řady opor v uplynulé sezóně lze nakonec postup do čtvrtfinále ze 7.místa hodnotit jako průměrný výsledek. Zejména první čtvrtfinále s druhým Tex Colorem, kde jsme dlouho drželi stav 1:1 a až v posledních třech minutách třikrát inkasovali, bylo z naší strany velmi solidní a ani druhý zápas nebyl špatný, takže nakonec i přes nepostup do semifinále nelze hovořit o úplném propadáku.

A naopak, jaké cíle si kladete před sezónou letošní?
Bohužel asi převládnou dlouhodobé i krátkodobé absence řady opor a mladí je ještě plně nenahradí, takže cílem je postup do play-off alespoň ze 6.místa, i když to bude asi hodně náročné, ale budeme jako vždy nepříjemným soupeřem pro každý tým.

Jak se vám líbí systém a organizace soutěží futsalu - sálového fotbalu v Jihočeském kraji, co byste chtěli případně změnit?
Těžko soudit, soustředíme se vždy zejména na soutěž, kterou zrovna hrajeme. Jihočeská futsal liga je dobře organizovaná, příjemná v tom smyslu, že až na 2 výjimky se všechny turnaje hrají v okolí pár kilometrů. Občas se mohou nelíbit výkony rozhodčích, ale i to ke sportu patří.

Na otázky odpověděl: Jiří Trnka


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5