FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

SK STRABAG LUBRYCO přivezl ze severu Moravy cenné body ...

18.1.2012, 09:12 | vložil: Luboš Vlnatý zobrazit foto

SC Premium Stonava - SK Strabag Lubryco Prachatice
Od první minuty se utkání hrálo ve vysokém tempu, kdy měli domácí územní převahu. Snažili se kombinovat, zahrávat nacvičené signály, ale obrana Prachatic je do žádné velké šance nepustila. V první půli nebylo ani příliš vzruchu před brankou Stonavy. I v druhé půli pokračovala vyrovnaná partie, kterou první prolomili hosté a díky trefě Houšky se dostali ve 31.minutě do vedení. Náskok si ale dlouhou dobu neudrželi, protože po necelých třech minutách zahrávali domácí standartní situaci, při které nastřelili míč na prachatickou branku a jeden z bránících hráčů srazil míč mimo dosah hostujícího brankáře. Utkání tak skončilo spravedlivou dělbou bodů.

FS Sádek - SK Strabag Lubryco Prachatice
Domácí se snažili hrát od první minuty aktivně, avšak kupili chybu za chybou, čehož využívali hosté. Po dvou získaných míčích a proměněných akcí se dostal Strabag díky Caisovi a Bednárovi do vedení 2:0. Vypadalo to na poklidné vítězství Prachatic, ale ani ty se v první půli nevyvarovaly zbytečných chyb, po kterých domácí Sádek dvakrát skóroval a do kabin se šlo za stavu 2:2. Druhá půle nabídla stejný obrázek jako konec první, kdy se oba týmy pokoušely vstřelit vedoucí branku, což se nakonec šťastně podařilo Sádku. Prachatice se poté snažili o vyrovnání, ale síly rychle ubývaly. Za projevenou snahu byly nakonec odměněny vteřinou před koncem utkání, kdy kombinaci celé čtyřky zakončil Pěsta a určil tím konečný stav na 3:3.