FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


MALÉ ZAMYŠLENÍ

16.1.2012, 22:13 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Vzhledem k množícím se nejasnostem a dotazům ze stran hráčů i fanoušků sálového fotbalu ohledně platných řádů ČFSF, termínové listiny a dalších dokumentů jsme připravili malé zamyšlení nad současným stavem a zároveň jsme o názor požádali bývalého předsedu ČFSF Zdeňka Říhu.
Na konci ledna tomu bude osm měsíců od změn ve vedení ČFSF. Protože jako jeden z prvních úkolů si nové vedení a předseda ČFSF uložili znovuzavedení diskuze na webových stránkách federace, je trochu zarážející, že diskuze stále nefunguje. Nefunguje ani okénko „ptejte se“, kde se buď nikdo neptá, nebo se ptá, ale vedení nepovažuje za potřebné odpovídat.
Okénko „ptejte se“ založil bývalý předseda federace Zdeněk Říha, který říká: „Byl to ideální způsob komunikace – za celé dva roky se nestalo, že bych někomu neodpověděl, i když se v drtivé většině jednalo o nepříjemné otázky – k tomu ale diskuze má být“.
Je zvláštní, že lidé, kteří po diskuzi dlouho volali a dnes jsou ve vedení ČFSF, nic pro její znovuotevření neudělali, přestože nyní mají tu možnost.
„Celou dobu jsem říkal, že diskuze, které se vedly na alternativních webech, mají na svědomí tři čtyři lidé. Takže určitě je zarážející, že diskuze na oficiálních stránkách ČFSF ještě nefunguje, když tito lidé, kterým na ní tak záleželo, jsou teď v čele federace. Ale možná nefunguje právě proto.“

dodává poněkud ironicky Zdeněk Říha.

Současné vedení si diskuzí tedy rozhodně komplikovat život nechce, problémů je ale více, např. neaktuální dokumenty na webových stránkách nebo to, že nikdo dnes neví, jaké řády ve federaci platí, zda ty uvedené na webu nebo jiné. Nikdo ani neví, zda na podzim proběhlo předem ohlášené jednání výkonného výboru ČFSF, resp. co projednal, nikde se neobjevil oficiální zápis.
„Toto už je úplná tragédie a odpovědnost plně padá na místopředsedu federace, který to má na starosti. Zjevně svou práci nezvládá. Vyplývá to pak pochopitelně z toho, že nový předseda se pro mě nepochopitelně obklopuje lidmi neschopnými, ať už jsou to pánové Štancl, Koseček, Vitásek a někteří další. Tragédií jsou pak náznaky tvrdé cenzury, která jako první dopadla na trenéry reprezentační jedenadvacítky, kdy bylo trenérům zakázáno (!) poskytovat informace z ME 21 pro jihočeský web“
, uzavírá Zdeněk Říha.

Ukazuje se, že vytvoření našich stránek byl od jihočeského vedení prozíravý krok – najdete tu čerstvé a původní aktuality z našich soutěží, platné dokumenty a jiné zajímavosti. Stránky můžete - na rozdíl od webu federace - využít i k diskuzi s vedením jihočeské sálovky. Jihočeský web byl navíc vytvořen v rekordně krátké době a k dispozici všem fanouškům futsalu v Jihočeském kraji byl ještě před zahájením letošního ročníku. Nezbývá než všem jeho tvůrcům ještě jednou poděkovat.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5