POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

VETERÁNI dohrávali v neděli v Českém Krumlově ...

16.1.2012, 21:32 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

V neděli 15.1. 2012 bylo dohráváno 5-6 kolo VETERÁNSKÉ LIGY. Na pořadu byly tři zápasy, které se hrály v Českém Krumlově.
VYŠEHRAD XXL Český Krumlov - ARCHEUS Č.Budějovice 1:4 (1:1)
Oba týmy zahájili utkání opatrně. Po úniku dvou hráčů vstřelili domácí úvodní branku. Hosté však záhy vyrovnali. Ve druhém poločase hosté vyvinuli na domácí obranu silný tlak a ke konci zápasu třemi brankami otočili výsledek.

LAZIO Český Krumlov - ARCHEUS Č.Budějovice 5:1 (3:0)
V sestavě domácích se objevila posila Zbyněk Ginzel, který dvě branky vstřelil a na tři přihrál. V poločase vedli domácí 3:0 a o utkání bylo rozhodnuto.

VYŠEHRAD XXL Český Krumlov - LAZIO Český Krumlov 2:4 (1:2)
V českokrumlovském derby se utkaly dva poslední týmy tabulky. Lépe začali hosté, ale domácím se podařilo dvakrát vyrovnat. Hosté 4 min před koncem vstřelili branku, když prostřelili zeď a z následného útoku pečetili své vítězství. Opět se ukázala posila Zbyňa Ginzel,který vstřelil dvě branky. Jak je vidět, Lazio chytá příchodem Ginzla druhý dech, takže to v odvetách může být ještě dost zajímavé.