POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

V PRACHATICÍCH se hrála okresní liga ve FUTSALE

15.1.2012, 20:33 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

V neděli se v Prachaticích hrála okresní liga ve futsale.Hrálo se 8-9 kolo které nabídlo zajímavé zápasy.Hned první dva zápasy nabídli futsalovým příznivcům výborné meny,utkaly se mužstva ze špičky tabulky a diváci musely být spokojeni.I další zápasy byli neméně zajímavé.Zde je stručný přehled celého hracího dne.

BTK RUMPÁL Prachatice - 1.FC CANDÁT Prachatice 1:2 (0:0)

Ve vyrovnaném utkání o čelo tabulky rozhodla branka Klímy z 1.FC CANDÁT Prachatice z 33. minuty.Výborné utkání ve kterém hosté potvrdili roli lídra tabulky.

MSK BOHEMIA Prachatice - 1.FC CANDÁT Prachatice 3:3 (0:1)

Ve vyrovnaném a bojovném utkání vedlo mužstvo 1. FC Candát 2:1,ale během jedné minuty MSK Bohemia utkání otočila. Zápas vygradoval v posledních vteřinách kdy hostující Růžička vyrovnávací brankou v poslední minutě upravil stav na 3:3.

BTK RUMPÁL Prachatice - SOKOL Lhenice 7:4 (2:1)

V bojovném utkání po vyrovnaném prvním poločase, BTK Rumpál ve druhém poločase odskočilo až na 6:1. Lhenice v závěru utkání výsledek jen korigovaly na konečných 7:4.

MSK BOHEMIA Prachatice - SOKOL Lhenice 2:5 (1:4)

Hráči Sokolu Lhenice si v 1. poločase vytvořili nečekaný náskok 1:4. V nervózním 2. poločase si hráči Lhenic výsledek udrželi, když hráči MSK neproměnili 2x 9m.Dá se říct překvapení kola,ale zasloužené vítězství hostů.

FC CANDÁT Prachatice - FC NORTON Prachatice 4:1 (2:0)

Candáti byli po celé utkání lepším týmem. Náskok dvou branek, který si vytvořili na počátku zápasu, si neustále udržovali. Dobře zachytal i přes prohru hostující brankář, který chytil ještě další vyložené šance domácích.

FAUN BK Zbytiny - FC NORTON Prachatice 4:5 (0:3)

Utkání se vyvíjelo nečekaně hladce ve prospěch Nortonu, který vedl již 5:1. V závěru utkání domácí marně finišovali, ale vyrovnat se jim již nepodařilo.

FC CANDÁT Prachatice - CHROUSTI Chroboly 6:3 (3:2)

Omlazený tým Chroustů držel nerozhodný stav překvapivě až do 25. minuty. Poté domácí zužitkovali kopací techniku a větší zkušenosti a pojistili výsledek třemi brankami.

FAUN BK Zbytiny - CHROUSTI Chroboly 12:3 (6:1)

Ve svém druhém utkání Chrobolští stačili výsledkově svému soupeři jen v úvodních minutách. Nutno poznamenat, že několik vyložených šancí hosté ke korigování výsledku nevyužili, a tak výsledek narostl až do dvouciferného skóre.