POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

VETERÁNI rozehráli další kolo

15.1.2012, 19:41 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

V Prachaticích se v sobotu hrálo 5-6 kolo veteránské ligy ve FUTSALE.Hráli se čtyři zápasy,kdy se střetli první týmy tabulky a velcí favorité na vítězství ve veteránské lize.

1. FC CANDÁT Prachatice - NETÁHLA Č.Budějovice 1:2 (1:1)

Souboj dvou vyrovnaných družstev vyhráli hosté díky lepší obraně.Střelci obou mužstev se moc nečinili a nechali vyniknout oba brankáře.

FC PĚČNOV - NETÁHLA Č.Budějovice 8:2 (4:2)

V první půli ještě Netáhla hráli, ale pak po dvou slepených nešťastných gólech zápas vypustili a nechali domácí hráče střelecky vyniknout.

1. FC CANDÁT Prachatice - BOTAFOGO Srubec 2:6 (1:3)

Zápas prvního s druhým sliboval pohlednou sálovku. BOTAFOGO Srubec však jasně ukázalo a nenechalo nikoho na pochybách kdo je v této věkové kategorii v kraji a v ČR nejlepší.

FC PĚČNOV - BOTAFOGO Srubec 2:6 (0:5)

Botafogo již od prvních vteřin nenechalo nic náhodě, bylo jen otázkou, jaký výsledek bude na světelné tabuli na konci utkání. Ve druhé půli Botafogo ubralo plyn a domácí jenom kosmeticky upravili výsledek.