JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA ve Vodňanech

15.1.2012, 19:01 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Dnes odpoledne bylo ve Vodňanech dohráno 11-12 kolo JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY.Na pořadu byli zbylé tři zápasy,jinak se většina zápasů hrála již o den dříve v Českých Budějovicích.

SK STRABAG LUBRYCO Prachatice - SFINGA Č.Budějovice 2:8 (1:3)

Domácí se střetli se zkušeným a již herně vyzrálým mužstvem, kterému se dařilo a do čeho kopli,tak se dá říct skončilo brankou. Zato domácí,když si už vypracovali gólovou šanci, tak ji nevyužili a tak zápas skončil jasným vítězstvím hostů.

SK STRABAG LUBRYCO Prachatice - FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" 7:6 (5:1)

To druhé utkání začali domácí skvěle, ve 2. minutě otevřeli skóre a v průběhu prvního poločasu ho stále navyšovali. Šest minut před koncem prvního poločasu měli domácí 5 osobních chyb, proto přestali těsně bránit a hosté vstřelili čestný úspěch. Ve druhém poločase totálně vyhořela obrana domácích a hosté začali stahovat jednoznačný náskok,který domácí zásluhou brankáře uhájili.

SFINGA Č.Budějovice - FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" 15:1 (4:0)

Domácí proti nekompletnímu mužstvu hostí hned od úvodu utkání naznačili, že dnes s hosty nebudou mít žádné komplikace a s přehledem si procvičili herní kombinace a s chutí si zatrénovali.