JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA pokračovala v sobotu v Č.Budějovicích

15.1.2012, 13:15 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

V sobotu se odehrálo v Českých Budějovicích další dvoukolo JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY.V hale NA SÁDKÁCH se odehrálo sedm zápasů 11-12 kola,zbylé tři zápasy se odehrajou v neděli odpoledne ve sportovní hale ve Vodňanech.

NETÁHLA Č. Budějovice "A" - ZSO Hluboká n./Vlt. 7:3 (3:1)

Do vstřelení první branky by se dalo říct,že to byl vyrovnaný zápas,pak se domácí ve 14 minutě prosadili, když jim k tomu napomohla nekoncentrovaná obrana hostí. Ve druhém počase si zkušení domácí vedení pohlídali a skóre zápasu navýšili.

NETÁHLA Č. Budějovice "A" - DYNAMO JELIMANI Vimperk 3:4 (1:0)

Utkání se hrálo v netradičně čistém duchu o čemž svědčí počet chyb,který byl 1:2 za celý zápas,což je hodně nezvyklé.Domácí začali aktivně,ale neproměnili
ani ty nejvyloženější šance. Přesto se ujali vedení,kontrolovali vývoj zápasu až do 36 minuty kdy došlo ke zvratu v zápase,když hosté třemi brankami využili nedisciplinovanosti domácí obrany a utkání překvapivě otočili.

ZSO Hluboká n./Vlt. - TK RUMPÁL Prachatice 2:5 (2:1)

Domácí vyhráli první poločas a byli hostům více než vyrovnaným soupeřem. Ve druhém poločase však hosté dostali domácí pod veliký tlak, domácí začali chybovat a soupeř toho dokázal využít k obratu ve vývoji zápasu.

TK RUMPÁL Prachatice - DYNAMO JELIMANI Vimperk 5:2 (3:0)

Domácí nepodceninili vstup do zápasu a hráli velice aktivně. Na jejich rychlou kombinační hru nestačil soupeř reagovat. Protože domácí ani ve druhé půli ze svého nasazení neslevili, získali zaslouženě 3 body a potvrdili roli favorita.

ORTH-MED Č. Budějovice "A" - DEMOLICE Č. Budějovice "A" 1:6 (0:2)

Utkání se hrálo ihned od úvodního hvizdu ve velice rychlém a svižném tempu. Celému utkání kralovali technicky skvěle vybavení hráči Demolice,kteří až za stavu 0:5 dovolili soupeři vstřelit aspoň jednu branku a potvrdili formu druhého týmu soutěže.

DEMOLICE Č. Budějovice "A" - FK BIZONI Č. Budějovice 5:4 (3:3)

Zápas se vyznačoval řadou tvrdých osobních soubojů a velkým počtem faulů i udělením čtyř žlutých karet.Hosté se ujali vedení v prvním poločase kdy v 16 minutě vedli 1:3,ale domácí stačili ještě do přestávky vyrovnat.V tomto vypjatém a nervózním duelu se podařilo domácímu favoritovi ještě skore navýšit o dvě branky.V zápase nakonec zvítězili,ale zápasu by slušela remíza

ORTH-MED Č. Budějovice "A" - FK BIZONI Č. Budějovice 8:2 (2:1)

V utkání se střelecky blýskl střelec domácích J.Rambousek, když pětkrát zatížil skóre soupeře. Díky jeho střelecké mušce a unaveným hostům, kteří měli omezenou hráčskou lavičku a v zápase jim docházeli síly, zvítězili domácí rozdílem šesti branek.