SK STRABAG LUBRYCO získal ve Vodňanech jen 3 body

12.1.2012, 09:03 | vložil: Luboš Vlnatý zobrazit foto

SK STRABAG LUBRYCO Prachatice-SMR Plus Zlín 2:3 (0:2)
Utkání začalo šťastně pro zlínský tým. Již v první minutě nakopl míč zlínský brankář ze své poloviny na prachatickou branku, před níž míč trefil stojícího pivota, od kterého se odrazil do branky. Tato situace určila ráz celého utkání. Zlín zalezl do obranné ulity, agresivně bránil a vyrážel do nebezpečných protiútoků. Jeden z nich znamenal zvýšení do konce prvního poločasu na 2:0. Strabag se naopak snažil dobývat zlínskou branku, vypracoval si několik dobrých příležitostí včetně dvou tyčí, za což jim byla odměnou branka Pomejeho a snížení na 1:2. Vzápětí však opět inkasovali laciný gól, kdy se z dálky prosadili křižnou střelou hosté. Přesto prachatičtí ještě bojovali, díky Pěstovi snížili opět na rozdíl jedné branky a po hraní rukou ve vápně Zlína měli možnost zahrávat pokutový kop. Touto možností ovšem domací Mertl pohrdl a poté, co o chvilku později rozhodčí neodpískali po evidentní ruce druhou penaltu, skončilo utkání šťastným vítězstvím zlínského týmu 3:2.

SK STRABAG LUBRYCO Prachatice - JEREVAN Slavičín 8:2 (3:0)
V tomto utkání daly Prachtice již od úvodního hvizdu najevo, že berou jedině vítězství. Začaly s napadáním Slavičína už v hloubi jejich poloviny, čímž vybojovávaly míče a vypracovávaly si šance, ze kterých pramenily branky. Do poločasu se postupně trefili Pěsta, Cais, Houška a do kabin se šlo po jednoznačném průběhu za stavu 3:0. Ani v druhé půli se obraz hry nezměnil, prachatičtí si vytvářeli další a další šance, po kterých vstřelil 2 branky Raušer, po jedné Pomeje, Bednár a Houška a poté, co se Slavičín z ojedinělých protiútoků dvakrát také radoval, rozešli se soupeři po konečném hvizdu za vysokého vítězství Prachatic v poměru 8:2.