Podrobněji k dvojzápasu mezi Strabagem Lubryco a Bizony!

9.1.2012, 22:06 | vložil: Vlasta Mertl zobrazit foto

V devátém a desátém kole na sebe tentokrát narazili všichni soupeři dvakrát, to když se na jednom turnaji dohrávalo první kolo a hned začínaly odvety. Vyrovnané boje se dali očekávat především v soubojích dvou sousedů ze spodku tabulky Strabagu Lubryco a Bizonů. Zaměřili jsme se na tyto zápasy hlavně z důvodů věkových průměrů obou soupeřů, protože oba týmy jsou hodně mladé a měli by být zárukou do dalších let!
Zápas 9 kola Strabag Lubryco – Bizoni Č.B. 5:6
V prvním zápase měli převahu domácí borci, kteří se opírali o posilu z A týmu Caise. Jenže Bizoni pozorně bránili a výborně kontrovaly a neutěšeně zvyšovali svůj náskok. Po první půli vedli již o tři góly! Domácí sice stříleli jako u verdunu, ale nedokázali překonat výborného brankáře Bizonů Halámku. Ten pochytal neskutečné věci. Kuriózně první gól si dali obránci Bizonů sami. Tím jakoby svou branku odemkli a začala pravá přestřelka.
Zápas měl opravdovou šťávu a všichni mladíci předvedli výbornou sálovku. Střelecky se nejvíce dařilo domácímu Caisovi a hostujícímu Hornychovi, kteří oba vstřelili 3 góly. Šťastnějším týmem tentokrát byli Bizoni, kteří rozhodli v až v poslední minutě zápasu!
Takže se dalo předpokládat, že domácí tým se v odvetě bude snažit získat tři body na svou stranu. No a samozřejmě, že Bizoni se o další vítězství také poperou!
Zápas 10 kola Strabag Lubryco – Bizoni Č.B. 7:6
STRABAG se poučil z prvního utkání a začal opatrně. Iniciativu přenechal Bizonům a sám se pouštěl do smrtelných protiútoků, ve kterých ale opět narážel na výborného brankáře Halámku. Nicméně tentokrát ho přeci jen v první polovině zápasu třikrát překonali a měli v něm navrch. Vedení 3:1 si v podstatě ve druhé půli kontrolovali a ještě mírně navyšovali. Když už ve 35 minutě vedli 6:3 zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže Bizoni ačkoli dohrávali v pěti hráčích zbraně nesložili ba naopak. Neuvěřitelná zápletka z prvního zápasu se opět opakovala. Tentokrát však přeci jen zdatnější tým domácích svůj náskok udržel a tři body strhnul na svou stranu. Pomohla jim k tomu i v posledních vteřinách tyčka, kterou Bizoni dokázali nastřelit! Je třeba přiznat, že domácí tým byl v tomto zápase přeci jen lepším týmem a body na jeho konto šli zaslouženě!
Oba zápasy ukázali, že jsou v sálovce kvalitní mladí hráči, a nelze než oběma týmům držet do budoucna palce, protože v těchto zápasech bylo vidět hodně talentů! ,,Jen tak dál!“