V Prachaticích se dohrávalo 9 a 10 kolo JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY

9.1.2012, 20:05 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

V Prachaticích se v neděli od 13 hodin dohrávalo dalších šest zápasů JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY.

TK RUMPÁL Prachatice - SFINGA České Budějovice 5:1 (1:1)

Domácí začali vlažně a tak toho hosté začali od úvodního hvizdu využívat a tlačili se do útoku.Rumpál nestačil na toto tempo a proto v 9. minutě utkání byl stav faulů 4:0 a s domácími to vypadalo špatně. Po obdržené brance si domácí trenér vzal oddechový čas a po důrazné domluvě domácí stačili vyrovnat.Ve druhém poločase se už domácí nenechali zaskočit a bez problémů dovedli utkání do vítězného konce.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - FC TEX COLOR České Budějovice "A" 2:6 (0:3)

Opticky měl Tex Color převahu, ale Dynamo dobře bránilo, takže hosté se dlouho nemohli prosadit.Hostující tým vstřelil první branku v 15. minutě,domácí otevřeli hru,zapomínali na obranu a hostům se začalo střelecky dařit. Za stavu 0:3 začali hosté hrát profesorsky a domácí využili svou šanci a snížili na 2:3.Ve snaze o vyrovnání opět domácí zapomínali bránit a toho hosté patřičně využili.

SK STRABAG LUBRYCO Prachatice - FK BIZONI České Budějovice 5:6 (0:3)

Tento zápas neměl vyloženě favorita.První poločas Bizoni jasně ovládli hru a v 35 minutě vedli 4:1.Domácí dotahovali ve 38 minutě Caisem vyrovnali na 4:4.V téže minutě hostující Mertl dal na 4:5,ale opět Cais vyrovnal.Vypadalo to na zaslouženou remízu,hosté byli proti a vstřelili v posledních vteřinách hry vítěznou branku.

SFINGA České Budějovice - TK RUMPÁL Prachatice 2:9 (0:0)

Odvetu začal TK RUMPÁL lépe, kdyby brankáře SFINFY nezachránila pětkrát tyč a hostující útočníci proměnili vyložené šance které měli, bylo by hned v úvodu zápasu rozhodnuto.Změnu ve skore načal až veterán Wimberský, který podstřelil golmana ve 23. minutě. Domácí ještě stačili vyrovnat stav utkání, ale závěr patřil jasně hostům,kteří si s chutí zastříleli.

FC TEX COLOR České Budějovice "A" - DYNAMO JELIMANI Vimperk 11:7 (3:5)

Obě mužstva v odvetě předváděla den otevřených dveří kdy si opravdu oba brankáři zachytali.
První poločas přinesl překvapení. Ve stavu utkání i ve hře domácího mužstva, které prohrálo 3:5. Ve druhém poločase jakoby nastoupila jiná mužstva a skore utkání se otočilo.Hosté nestíhali a domácí si v divokém zápase připsali další body

FK BIZONI České Budějovice - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice 6:7 (1:3)

STRABAG se poučil z prvního utkání a začal opatrně,sice dostal první branku, ale soustředil se na obranu a podnikal rychlé protiútoky, z kterých si vytvořil dvoubrankový náskok. Druhý poločas byl vyrovnaný,hosté ještě stačili snížit v předposlední minutě na rozdíl jedné branky,ale vyrovnat se jim už nepodařilo.