FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA má za sebou odehrané 7.kolo

9.1.2012, 14:01 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

V Prachaticích v neděli dopoledne pokračovala okresní liga. Mužstva měla před sebou po jednom zápase,jelikož se hrálo 7.kolo kterým skončila první polovina základní části.

BTK RUMPÁL Prachatice - MSK BOHEMIA Prachatice 3:5 (0:2)

V prvním zápase proti sobě nastoupili mužstva které jsou na druhém a třetím místě tabulky a tak se dala očekávat kvalitní sálovka což se také potvrdilo.Lépe začali hosté, kteří dobře bránili a vyráželi do rychlých protiútoků, z kterých získali až tříbrankový náskok.Hosté sice bojovali,dokázali snížit na rozdíl jedné branky,ale minutu před koncem jejich snažení utnul hostující Mráz,mimo jiné střelec tří branek v tomto zápase.

1.FC CANDÁT Prachatice - SOKOL Lhenice 5:1 (2:1)

Nastoupil vedoucí tým tabulky a tak se dal očekávat zápas ve kterém si domácí dojdou v klidu pro tři body.Opak byl pravdou.Domácí měli začátek utkání velmi vlažný a od 8. minuty prohrávali. A to ještě hosté neproměnili několik slibných akcí a to jim bylo osudné,kdy v 1. poločase domácí favorit během jedné minuty otočili stav. Druhý poločas byl již v režii domácích,kteří přidali tři branky a zaslouženě získali body.

FC CANDÁT Prachatice - FAUN BK Zbytiny 4:10 (2:4)

V utkání mužstev ze spodní části tabulky byl vyrovnaný jen první poločas,kdy domácí dokázali snížit na rozdíl dvou branek.To bylo ale vše a druhý poločas byl již zcela v režii hostujícího mužstva.Domácí nechávali svého mladého brankáře doslova na pospas hostujícím útočníkům a ty toho dokázali patřičně využít.

FC NORTON Prachatice - CHROUSTI Chroboly 2:2 (0:1)

Zápas ve kterém se očekával plný bodový zisk domácího mužstva překvapil asi všechny.Nadšeně hrající hosté byli aktivnější a v 7.minutě se dostali do vedení,které navýšili deset minut před koncem utkání na 0:2.Rodilo se překvapení kola ale domácí nakonec tři minuty před koncem srovnali stav utkání na 2:2.Hosté mohli ještě strhnout vítězství na svou stranu ,ale minutu před koncem nastřelili jen břevno domácího mužstva.Nutno dodat,že brankáři obou týmů podali dnes výborné výkony a tak zápas skončil zaslouženou remízou.