JIHOČEŠTÍ VETERÁNI 40+ MAJÍ ZA SEBOU DRUHÉ DVOUKOLO. NA ČELE PRŮBĚŽNÉ TABULKY “PŘEZIMUJE“ BOTAFOGO SRUBEC.

28.12.2011, 12:44 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Jihočeští veteráni dohráli letošní část své soutěže druhým dvoukolem, ve kterém se očekával souboj favoritů této soutěže Botafoga a Netáhel. Několikanásobný jihočeský (ale i republikový!) mistr nezaváhal a když zvítězil i ve svém druhém utkání, usadil se na čele soutěže. Netáhlům naopak tento turnaj nevyšel podle jejich představ a nezískali ani bod, když prohráli i druhé utkání s Archeusem. “Růžky“ začíná vystrkovat nováček soutěže – 1. FC Candát, který je v průběžné tabulce se stejným počtem bodů druhý za Botafogem a tak jejich vzájemné utkání, které se odehraje 14.1. 2012 v prachatické hale může být velmi zajímavé.
LAZIO – 1. FC CANDÁT 0:7
Hostující mužstvo diktovalo tempo hry od první minuty a v osmé minutě vedli již 3:0. Byli sehranější a poločas vyhráli o čtyři branky. Ve druhé půli domácí hru vyrovnali, ale skóre nezměnili. Hosté svůj náskok navýšili a zaslouženě vyhráli.
VYŠEHRAD XXL - 1. FC CANDÁT 1:4
V prvém poločase sálovka plakala. Šance byly minimální na obou stranách a k vidění byly pouze osobní souboje. Po ojedinělé akci se podařilo domácím skórovat a tak skončil první poločas. Do druhé půle nastoupili hosté jako vyměnění. Bylo jich plné hřiště a přehrávali domácí ve všech směrech a jelikož se prosadili i střelecky, po zásluze zvítězili.
LAZIO – FC PĚČNOV 2:6
Po opatrném začátku se blýskl dvakrát krásným zakončením hostující Zdeněk Šnajdr a zajistil vedení 2:0. Do poločasu skórovali hosté ještě jednou a poločas vyhráli 3:0. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a hosté si v poklidném tempu zajistili vítězství 6:2 i když v samotném závěru snižoval dvěma góly domácí Salon.
VYŠEHRAD XXL - FC PĚČNOV 2:10
Hosté vstoupili do utkání jako uragán. Domácí tým k ničemu nepustili a stříleli jednu branku za druhou. Rozhodli tím o osudu utkání v prvním poločase. Po změně stran se hra nezměnila a hosté skóre ještě navýšili. Domácí tak museli skousnout krutou, leč zaslouženou, porážku.
BOTAFOGO – NETÁHLA 6:1
Domácí mužstvo mělo po celé utkání výraznou, ale neplodnou převahu. Hosté se zmohli pouze na sporadické protiútoky a tak se převážně hrálo pouze na polovině hostí. Nakonec se domácí mužstvo rozstřílelo a zaslouženě výrazně zvítězilo.
ARCHEUS – NETÁHLA 6:1
Po celé utkání v poli vyrovnaný souboj, ale domácí mužstvo vyučovalo v produktivitě zakončení.
ARCHEUS – BOTAFOGO 4:6
Domácí mužstvo dobře začalo, ale nevynucenýma chybama se připravilo o herní pohodu a hosté toho zkušeně využili. Navíc neproměnili řadu vyložených šancí a to i díky výbornému brankáři domácího mužstva.
Kompletní výsledky všech jihočeských soutěží včetně tabulek najdete v úseku Výsledky