FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA – na čele se usadila trojice favoritů.

21.12.2011, 16:07 | vložil: Luboš Vlnatý zobrazit foto

PTFL 2011/12 výsledky 5. a 6. kola:

SOKOL – FC CANDÁT 7:6
Hosté začali dobře a v úvodu utkání si vytvořili dvoubrankový náskok. Ale pak začal čarovat v bráně domácích nestárnoucí Pavel Pořádek, domácí srovnali a dál byl průběh utkání jako na houpačce.

MSK BOHEMIA – FC CANDÁT 7:3
Od počátku utkání byla jasná herní i technická převaha domácích, kteří v poklidu dovedli utkání do vítězného konce. Hosté korigovali výsledek 2 góly v samotném závěru utkání.  

SOKOL – FC NORTON 4:4
Norton začátek utkání zvládl lépe a do konce prvního poločasu vedl, pak udělali hráči několik chyb, kterých domácí využili a dostali se do vedení, ale vyrovnání přišlo v poslední minutě.

MSK BOHEMIA – FC NORTON 8:6
Výsledek zápasu sice vypadá vyrovnaně, ale domácí si po celé utkání udržovali mírný náskok, který v poklidném tempu udrželi až do konce. Hosté hráli co mohli, ale více než na snížení výsledku to nestačilo.

1. FC CANDÁT – CHROUSTI 16:0
Výsledek utkání hovoří za vše. Nutno podotknout, že se hrálo velmi slušně. Hosté se k bráně domácích dostali sporadicky a jednou nastřelili tyč.

BTK RUMPÁL - CHROUSTI 16:2
I ve druhém zápase hosté odešli s velkým ,,přídělem,,. Domácí ve druhém poločase svým laxním přístupem umožnili Chroustům dvakrát skórovat.

1. FC CANDÁT – FAUN BK
Candáti si opět s chutí zastříleli. Hosté drželi krok s favoritem pouze chvíli na začátku. Domácí se poté předháněli, kdo dá více branek. Střelecky kraloval Růžička.

BTK RUMPÁL – FAUN BK 14:2
V prvním poločase to bylo velice rychlé, nerozhodné utkání, které se muselo líbit. Ve druhém poločase hosté "odpadli" a domácí výsledek vytáhli až na debakl. Střelecky se blýskl v utkání střelec Brzobohatý osmi góly.

Kompetní výsledky najdete v úseku Výsledky


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5