POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

Na čele JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY jde do nového roku FC TEX COLOR

21.12.2011, 12:42 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

JČFL 2011/12 uzavřela svou letošní část 7. a 8. kolem. Čelo tabulky si udržel Tex Color před Demolicí a Netáhlama, když v závěsu na 4. místě vyčkává Rumpál.
Výsledky 7. a 8. kola:
FC TEX COLOR – FK BIZONI 6:3
Hostující celek pozorně bránil a ujal se překvapivě vedení. Favorit do poločasu skóre otočil a po přestávce si vytvořil dostatečný náskok. Hosté ale sympatickou pohlednou hrou v závěru porážku zaslouženě zmírnili.

FC TEX COLOR – ZSO 4:3
Domácí celek se ve vyrovnaném utkání trápil a proti houževnatému soupeři musel dvakrát otáčet nepříznivý průběh utkání. Přesto dokázal potrestat chyby soupeře a tři body doslova vydřel.

FK BIZONI – ZSO 4:2
V utkání plném brankovných příležitostí , ale take defenzivních chyb, dokázali domácí průběh utkání ve druhém poločase otočit a z brejkové situace v poslední vteřině vstřelili pojišťovací branku ve svůj prospěch. Utkání by přesto slušela spíše remíza.

DEMOLICE – SFINGA 10:3
Ze začátku bylo utkání vyrovnané, ale od 10´ hosté spíše již rezignovali. Navíc si nedokázali poradit s domácím hráčem Horákem, který si na hřišti doslova dělal co chtěl. Pokud branku sám nedal, tak ji spoluhráčům vypracoval.

DEMOLICE – TK RUMPÁL 1:13
Hostující mužstvo předvedlo taktický výkon. Domácím se nic nedařilo, fyzicky odpadli a tak se spíše než na vlastní výkon zaměřili na výkon rozhodčích. Největší jejich chybou bylo, že se snažili soupeře porazit individuálními akcemi. Proti organizované obraně soupeře byli ale bez úspěchu. Přesto výsledek neodpovídá průběhu hry na hrací ploše a je pro domácí mužstvo krutý.

SFINGA - DYNAMO JELIMANI 6:4
Vyrovnané utkání, ve kterém dlouho rozhodoval lepší start na míč ze strany hostí oproti profesorskému výkonu domácího mužstva. Ke konci utkání se ale domácí mužstvo vyhecovalo k fantastickému výkonu a i s trochou štěstí utkání otočilo z 2:4 na 6:4!!

NETÁHLA – TK RUMPÁL 6:5
Nejkvalitnější utkání turnaje. Obě mužstva měla zájem hrát, žádný míč ani souboj pro ně nebyl ztracený a tak se bylo po celé utkání na co dívat. Domácí mužstvo nakonec se štěstím vyhrálo, ale spravedlivější by byl nerozhodný výsledek.

ORTH-MED – DYNAMO JELIMANI 3:6
Hosté předvedli jak se má o výsledek bojovat.I když se jim ze začátku nedařilo,nerezignovali, ale bojovností to překonali a nakonec zaslouženě zvítězili.

NETÁHLA – SK STRABAG LUBRYCO 11:2
Mladíci Strabagu dokázali vydržet jen první poločas, potom už to bylo jednoznačné utkání. Omlazené hostující mužstvo na domácí matadory nestačilo. Zvláště Šefčík si střelecky i herně dělal co chtěl. Navíc hosté "udělali" neuvěřitelné množství nevynucených chyb.

ORTH-MED - SK STRABAG LUBRYCO 12:2
Na hostech zanechala stopy předchozí vysoká porážka a tak to vypadalo, že si nevěří a již předem rezignovali. Kupili nevynucené chyby a tak si domácí mužstvo s chutí zastřílelo.

Kompletní výsledky včetně tabulek najdete na úseku Výsledky.