FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA - na čele průběžné tabulky se usadil FC TEX COLOR.

12.12.2011, 14:33 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

JČFL dohrávala své 5. a 6. kolo v hale Na Sádkách v Českých Budějovicích. Poprvé na sebe v tomto ročníku narazili favoriti této soutěže Netáhla a TEX COLOR, kteří se rozešli smírně, ale karty v pořadí v průběžné tabulce zamíchala Demolice.
DEMOLICE - NETÁHLA 7:5
Domácí v utkání dvakrát prohrávali o tři branky. Ve 36.minutě však utkání vyrovnali a během posledních čtyřech minut zápas otočili. Získali tak s favoritem velice cenné vítězství.
TEX COLOR - NETÁHLA 6:6
V dramatickém, emočně vedeném utkání, kterému nechybělo vysoké tempo a množství osobních soubojů, uhájil hostující favorit soutěže remízu brankou vstřelenou v poslední minutě.
DEMOLICE - TEX COLOR 6:9
Souboj o čelo tabulky byl vyrovnaný do 28. minuty, kdy hosté potvrdili závěrečnou převahu třemi brankami. Střelecky se zaskvěl hostující Sulek, který pětkrát pokořil brankáře domácích.
ZSO - OTRH-MED 0:3
V utkání, které nebylo bohaté na branky dominovaly více obrany obou týmů. Hosté zvládli lépe útočnou fázi a po zásluze si ovážejí tři body.
SFINGA - ORTH-MED 4:6
Hosté po celé utkání byli aktivnější a hlavně dokázali využít své brankové příležítosti. Domácí v závěru utkání promarnili tři devítimetrové kopy a tím šanci na eventuální vítězství.
SFINGA - ZSO 8:6
Hosté si vytvořili do poločasu čtyřbrankový náskok. Hosté hrající pouze s jedním hráčem na střídání nedokázali nepříznivý vývoj zápasu zvrátit.
Kompletní výsledky včetně průběhů utkání a tabulek najdete na úseku Výsledky


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5