FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


VELKÝ BIZON KOMENTUJE VČEREJŠÍ ZÁPAS S RUSKEM

3.12.2011, 13:09 | vložil: Luboš Vlnatý zobrazit foto

Datum: 03.12.2011 13:02:03
----------------------------------------
Ahoj Luboši po včerejším smutku ani nemám náladu něco psát! Sice se nedá nic dělat a poprat se s tím! Normálně nás ty kati zařízli.

Všichni jste to asi viděli, co se dělo. Proto dnes budu pouze psát co se včera dělo vyloženě z mého pohledu! Rozhodčí z toho udělali normální bramboračku, kterou jsem na takovéhle úrovni určitě nečekal. První problém nastal již asi v páté minutě zápasu kdy se po faulu ocitli dva naši hráči před Ruským brankářem a rozhodčí jim nenechal jasnou výhodu, po které by jsme patrně šli do vedení. Rusové velmi rychle vycítili podporu rozhodčích a daleko víc se tlačili do útoku. A po naší chybě unikl jeden z nich a nekompromisně do šibenice skóroval. Kuriozitou bylo, že jakmile padl gól tak ihned spadl v hale proud. K naší smůle to bylo již podruhé ale být to o dvě vteřiny dříve tak by gól nemohl platit!

Ten proud vypadl v hale celkem třikrát a pro hráče to bylo hodně nepříjemné! Všechno hrálo proti nám. Poločas skončil tedy 1:0 a naši kluci měli před sebou těžký úkol zápas otočit ve druhé půli! Jenomže její úvod se nám nepodařil a Rusové nám sázeli jeden gól za druhým! Zastavili se až na stavu 4:0! To už bylo na ručník na plac. Naší výhodou bylo, že Rusáci hráli velmi tvrdě a připočítávali jeden faul za druhým a když na jejich konto přibyl šestý tak nastal neskutečný obrat v zápase! Taky něco, co jsem snad ještě nezažil! K míči se postavil Jakub Večeřa a nekompromisně proměnil. Od této chvíle na hřišti vládnul jen jeden tým a to ten náš. A vlastně ještě sudí! Po jednom z rohů se opět prosadil Jakub Večeřa a už to bylo jen o dva góly. Za chvíli nám Rusáci po likvidačním faulu v polovině hřiště nabídli devítimetrový kop. K tomu se znova postavil kanonýr týmu Večeřa a tentokrát střelou k tyči snížil na 4:3.

Bohužel náš impozantní výkon brzdili arbitři neskutečným způsobem. Kdo neviděl neuvěří. Další faul v polovině hřiště rozhodčí pískli, soupeřova hráče potrestali žlutou kartou, ale faul se nepočítal. Opravdu kuriózní rozhodnutí! Nikdo s tím nic nesvedl což je zarážející. Neskutečná chyba a ovlivnění zápasu. Poté ještě rádoby páni s píšťalou dali našemu Burymu druhou žlutou a po ní modrou. No neskutečné co všichni pro ty Rusáky dělají! V samotném závěru likvidační faul na našeho kapitána Caise se prostě nepískal a v hale ho viděli všichni kromě těch dvou pitomců, kteří ho měli písknout. Po zápase všichni přiznali hlavní chybu při té žluté kartě. Jenže bylo bohužel pozdě!

Dneska se tým připravuje na rozhodující boj o některou z medailí! Pokud zvítězíme nad domácím Katalánskem určitě budeme na bedně což by vzhledem k vývoji turnaje byl pro kluky i pro trenéry velký úspěch! Všichni držte palce, protože si to celý tým zaslouží!

Za chvíli máme oběd, po něm krátký odpočinek a po něm odjíždíme okolo druhé hodiny společně s Francií( které bude fandit, protože pokud oberou o body Belgii tak budeme hrát o stříbro!)vyjíždíme do bojů. V hale dnes strávíme hodně času, protože po našem zápase bude slavnostní vyhlášení! Zítra ráno již musíme okolo 7 hodiny vyrazit na letiště! Bude to vše hodně časově hektické a tak je toto asi můj poslední příspěvek na tyto stránky z Catalánska, pak se ozvu až z domova. Všechny tedy moc zdravím a věřím, že jste naše jihočeské stránky četli!

Váš Velký Bizon


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5