2.12.2011, 09:20 | vložil: Luboš Vlnatý zobrazit foto

VELKÝ BIZON VZKAZUJE – kdo neskáče, není Čech .....

Datum: 01.12.2011 22:18:42
Ahojte v Čechách. Až teď v pozdních hodinách se dostáváme na net a tak se snažím něco Vám poslat.
Nejprve něco ke včerejšímu zápasu: Česko - Francie 4:1 (1:1) góly Večeřa 2, Mertl, Voldán.
Těsně před zahájením zápasu museli trenéři změnit sestavu, protože se do ní mohl vrátit Mertl díky nečekanému rozhodnutí direktoriátu turnaje!
Utkání samotné se vyvíjelo přesně podle představ trenérů. Náš tým perfektně bránil a jakmile mohl tak se tlačil dopředu. V desáté minutě se po pěkné nahrávce Halody prosadil Večeřa a vedli jsme 1:0. To našemu týmu pomohlo především psychicky a hráči se překonávali v bojovnosti. Bohužel po šesti minutách našli Francouzi díru v naší obraně a podařilo se jim vyrovnat. Za celý zápas jsme udělali jednu chybu a soupeř jí dokonale využil. Do kabin se šlo stejně jako v prvním zápase za stavu 1:1 ale tentokrát náš tým podal daleko lepší výkon !
No a druhá půle by se dala nazvat ódou na radost. Hned v úvodních minutách jsme soupeře přitlačili na jejich polovinu a bylo hned vidět co klukům kladli trenéři na srdce v kabinách: střelba, střelba a ještě jednou střelba s každých pozic. Na Francouskou branku lítal jeden míč za druhým a jeden z
nich taky po 2 minutách skončil za zády bezmocného gólmana. Opět jsme v zápase vedli a tentokrát jsme si již gól dát nenechali. Navíc se ve 12 minutě trefil navrátilec do sestavy Mertl a vedli jsme již o dva góly. Pět minut před koncem soupeř stáhl ze hřiště brankáře a pokoušel se ze změnou stavu něco udělat v pěti hráčích na hřišti. Nebylo jim to nic platné, protože naši hráči se překonávali v bojovnosti a spolehlivě bránili! Navíc jsme ještě přidali díky nejlepšímu střelci v našem týmu Večeřovi čtvrtý gól a zápas se již dohrál v podle našich představ!
Takže mohlo po utkání halou zaznít: kdo neskáče není Čech a kluci přišli naší „početné“ fans skupině-já Dodo a Petras poděkovat. Ale bylo nás tam dobře slyšet!
Po výborném výkonu celého týmu jsme získali 3 potřebné body a všem týmům na šampionátu jsme dali jasně najevo, že jsme stále ve hře o titul!
K zápasu se nám vyjádřil i kapitán Václav Cais: Po zbytečné remíze s Belgií jsme byli odhodláni v tomto zápase vyhrát a to se také povedlo! Jsem na celý tým hrdej, protože jsme zápas odmakali a zaslouženě vyhráli. Máme tady výbornou partu a věřím, že se ještě budeme zlepšovat!
VB

Datum: 01.12.2011 22:18:44
Opět zdravíme z Evropského šampionátu.
Dnes měl náš tým den volna, který využil návštěvou Barcelony a hlavně návštěvou stadionu místního FC Barca - Nou Camp. To je opravdu parádní kotel, který se všem náramně zamlouval. Vlastně celá Barcelona je nádherné město, ve kterém je vidět, že fotbal je zde na prvním místě. Všude ve všech obchodech vládne Messi a spol. Kluci přišli na jiné myšlenky a od zítřka už je zase čeká pouze sálovka.
Po dnešních výhrách Ruska s Belgií 4:1 a domácíh Catalánců s Francií 2:1 je pro ně jasné, že pokud vyhrají oba dva zápasy, které je čekají, tak je obhajoba prvenství z Třeboně nemine. Samozřejmě, že všichni hráči to ví a jsou odhodláni se o to porvat.
Tak nám držte palce a zítra se opět ozveme.