POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

V ČELE JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY DEMOLICE ...

30.11.2011, 09:57 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

JČFL pokračovala druhým dvoukolem, kdy se nejprve 26.11. v hale na Hluboké „vyloupnul“ první překvapivý výsledek tohoto ročníku, když Bizoni „plichtili“ se Sfingou a v opakovaném finále loňského ročníku se Netáhla rozešli smírně se Sfingou. Dohráno bylo 27.11. v hale v Prachaticích, kde Demolice a Tex Color nezaváhali a dostali se tak do čela tabulky bez ztráty bodu.

BIZONI – NETÁHLA 2:7

Hostující mužstvo mělo po celé utkání výraznou převahu a nakonec bez problémů jasně zvítězilo. Domácí mužstvo od vyšší porážky zachránil jen výborný výkon brankáře.

BIZONI – SFINGA 7:7

Hostující mužstvo bylo místy lepším týmem, ale domácí brankář doslova čaroval a tak nakonec utkání skončilo nerozhodně.

NETÁHLA – SFINGA 4:4

Domácí mužstvo bylo o něco aktivnější, hosté ale zkušeně využili nabízených příležitostí a díky tomu utkání skončilo nerozhodně.

DYNAMO JELIMANI – ZSO 4:2

Domácí mužstvo už potřebovalo nutně bodovat, a proto se pustilo do hostujících s velkou chutí. Bojovalo se vyrovnaně až do 30.minuty, kdy domácí vstřelili jednu z rozhodujících branek a svůj zápas již dotáhli do vítězného konce.

STRABAG – DEMOLICE 1:8

Domácí mužstvo s mladíky neoslnilo a ani ničím hostující mužstvo nepřekvapilo.

DYNAMO JELIMANI - DEMOLICE 0:7

Zkušené mužstvo hostů nedalo domácím žádnou šanci ani na nastřelení jediné čestné branky a s přehledem zvítězilo.

RUMPÁL – ORTH-MED 6:6

Jednalo se o souboj dvou nováčku nejvyšší krajské futsalové soutěže. Domácím nevyšel začátek a celé utkání pak jen dotahovali skóre, kdy hosté vždy odskočili o jeden gól. Až v předposlední minutě se jim podařilo dotáhnout skóre na nerozhodný výsledek. Kdyby domácí proměnili všechny své šance, které skončily na břevně a obou tyčích, museli by vyhrát dvojciferným výsledkem.

ORTH-MED – TEX COLOR 3:4

Českobudějovické derby se odehrávalo v prachatické sportovní hale a utkání proběhlo ve vysoké kvalitě. Obě družstva se střídala ve vedení. Hosté dali rozhodující branku 2 vteřiny před koncem utkání!

RUMPÁL – TEX COLOR 4:5

Nováček narazil na jednoho z favoritů soutěže, ale utkání začal velmi dobře a když ve 13. minutě vedl již 2:0 a zdálo se, že utkání zvládne bez problémů. Hosté ještě do poločasu stačili snížit na rozdíl jedné branky a v druhém poločase vzali otěže zápasu do svých rukou a domácím nedovolili dosáhnout alespoň na remízu.

STRABAG – ZSO 7:3

Domácí si vzali k srdci svůj nepovedený první zápas, a proto již od začátku utkání hráli ze všech sil. O svém vítězství rozhodli již v prvním poločase, který zakončili výsledkem 5:0. Hosté bojovali až do konce utkání a zkorigovali skóre na přijatelný výsledek 7:3.