FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


ME 21 STARTUJE, V REPREZENTAČNÍM VÝBĚRU I MEZI FANOUŠKY JE V KATALÁNSKU NĚKOLIK JIHOČECHŮ

29.11.2011, 14:18 | vložil: Luboš Vlnatý zobrazit foto

Tento týden ve Španělsku (oblast Catalánsko, v blízkosti Barcelony) začíná ME 21 ve futsale-sálovém fotbale. V průběhu následujících dnů vám budeme předkládat reportáže a aktuality přímo s dění tohoto šampionátu.

Historie ME 21:

Vůbec první evropský šampionát této věkové kategorie byl uspořádán v jihočeské Třeboni v roce 2010, který naši “mladíci“ vyhráli. V Třeboni měl jihočeský kraj mezi “zlatými chlapci“ zastoupení: Martin Bednár, Vašek Cais, Jindřich Dvořák, Ruda Weinhard + trenér Pavel Šilhán a vedoucí družstva Vašek Štěpnička. Celý turnaj organizačně zajišťovalo Jihočeské sdružení futsalu, pod vedením Luboše Vlnatého.

Jihočeský kraj je nejsilnější futsalový kraj v ČR (nejvyšší počet družstev, členů a soutěží) a už dlouhá láta věnuje pozornost i mláděži. Tato práce se průběžně vrací zpět do členské základny družstev hrajících na všech stupních soutěží a opět se odrazila i v počtu našich hráčů na druhém ME 21, kde jihočeský kraj budou reprezentovat: Vašek Cais, Marek Pomeje, Filip Mertl, Josef Petrášek, trenérem tohoto výběru je opět Pavel Šilhán. A protože sálovka má v jižních čechách i dobré fandovské zázemí, tak na tento šampionát vyrazili i fans: Pavel Dodo Šilhán st. Vlasta Mertl a Luboš Petrášek, kteří se svým fanděním alespoň trochu pokusí nahradit vynikající “kotel“, který měl náš zlatý výběr na ME 21 v Třeboni.

Jak už bylo uvedeno v úvodu, prostřednictvím Vlasty Mertla - Velkého Bizona, vám postupně budeme předkládat zajímavosti a informace přímo z Catalánska. Fotodokumentaci najdete v úseku Fotoalbum, kde je připraven přímo úsek fotek z tohoto šampionátu.

CESTA A PRVNÍ ZÁŽITKY ....

28.11.2011 22:00:43
Všechny příznivce jihočeského futsalu zdraví Velký Bizon.
Posílám pár fotek z cesty, která byla v pohodě, až na cestu autobusem, kdy jsme se kodrcali asi 2 hodiny. Ono projet Barcelonu není asi žádná legrace!
Jinak už jsme ubytovaní, ale v jiném hotelu, než jsme měli být! Spíš bych to nazval pastouškou než hotelem.

Všichni jsou v pořádku a docela pěkně "oháklí".
Zítra máme v 9.00 snídani a v 10.30 trénink. Halu jsme ještě neviděli takže jsme v očekávání!
Za chvíli jdeme spát a zítra se opět ozveme.
VB

29.11.2011 09:58:07
Právě jsme po snídani, která se snad ani snídaní nazvat nedá. Trocha kávy, ještě míň chleba a k tomu zkažený máslo. No prostě hrůza! Určitě se dnes ozveme, protože tohle jsem opravdu nikde nezažil.
Okolo toho hotelu, který byl prezentován na stránkách, jsme jen projížděli a vysazovali jsme tam Rusáky,kteří s námi jeli autobusem. Nás pak odvezli asi o padesát kilometrů dál do hotelu, který bych nazval spíše ubytovnou. Kdo tu není neuvěří! Tady je odkaz na hotel, ve kterém bydlíme. Na stránkách to vypadá docela hezky. Ale skutek utek. Žádná regenerace, nic tu není.
http://www.catalunyaparkhotels.com/catalunya/english.php
Jinak tady s námi nikdo nekomunikuje. Za chvíli jedeme na trénink a na oficiální schůzku vedení týmů, tak tam snad něco vyřešíme.
Odkazy na přenos utkání taky nemáme ještě žádné.
Ale jsme tady hlavně kvůli fotbalu a tak se budeme snažit všechno přebít fotbalem.

Buďte s námi alespoň prostřednictvím tohoto webu a držte klukům palce!
Dnes v 19 hodin “jdeme“ na Belgičany! Internetový přenos utkání by údajně měl být na této adrese: http://www.timeover.tv/mobi.asp , či na oficiálním webu Katalánské federace: http://www.futsal.cat

VB


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5