FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


ZÁKLADNÍ INFORMACE O SOUTĚŽÍCH JIHOČESKÉHO KRAJE; část 2.

2.11.2011, 08:10 | vložil: Luboš Vlnatý zobrazit foto

Jak jsme vás již informovali v první části, tak JČSF zajišťuje a organizuje registrované soutěže ve futsale-sálovém fotbale v jihočeském kraji. V této druhé části bychom konkretizovali o jaké soutěže se jedná.

Nejvyšší soutěží jihočeského kraje je JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA. Tato soutěž už má letitou historii (výsledkovou listinu najdete v úseku Soutěže) a její účastníci následně dosáhli i velmi dobrých výsledků v rámci ČR – SK NETÁHLA České Budějovice 2x 1. místo a SK STRABAG LUBRYCO Prachatice 1x 1. místo ve finále Českého poháru, ale i v rámci soutěží evropských - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice 4. místo na PVP v Moskvě, SK NETÁHLA České Budějovice – účast ve čtvrtfinále PVP .

V soutěžním ročníku 2011/12 bude mít nejvyšší krajská soutěž tuto podobu:
10 družstev se utká dvoukolově každý s každým a do PLAY OFF postupují družstva na 1.-6. místě.

Další krajskou soutěží je JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA VETERÁNŮ ve věkové kategorii 40+, které se mohou zúčastnit hráči od věku 40 a více let. Hraje 7 družstev dvoukolově každý s každým.

Dále se připravuje i krajská soutěž žen: zde v současné době ještě probíhají jednání o počtu a systému této soutěže.

Dalším stupněm jihočeských soutěží ve futsale - sálovém fotbale jsou okresní ligy, které organizují příslušná okresní sdružení.

České Budějovice – 1. okresní liga - 10 družstev a 2. okresní liga - 11 družstev. Obě soutěže se hrají dvoukolově každý s každým.

PRACHATICKOU FUTSAL LIGU bude hrát 8 družstev dvoukolově každý s každým a do PLAY OFF postupují družstva na 1.-6. místě.

Další soutěží pořádanou JČSF je Český pohár, který se v rámci kraje odehraje dvoustupňovým systémem:
1. okresní kola (odehrají se v rámci obou registrovaných okresů)
2. krajské finále, do kterého postoupí vítězové okresních kol a dále mají možnost se v tomto stupni zapojit i družstva JČFL a jihočeská družstva Celostátní ligy (Prachatice a Větřní).
Vítěz jihočeského finále postupuje do národního finále Českého poháru.

Veškeré informace a výsledky všech jihočeských soutěží naleznete na tomto webu v příslušných odděleních stejně jako zápisy z jednání řídících orgánů uvedených soutěží (Zprávy).

Luboš Vlnatý
předseda JČSF


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5