FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH FUTSALU-SÁLOVÉHO FOTBALU JIHOČESKÉHO KRAJE

23.9.2011, 12:04 | vložil: Luboš Vlnatý zobrazit foto

Vážení příznivci futsalu - sálového fotbalu,

Jihočeské sdružení futsalu (JČSF) „spustilo“ tyto internetové stránky, na kterých budeme uveřejňovat aktuální informace a výsledkový servis ze soutěží “fotbalu hraného v hale“: futsalu-sálového fotbalu jihočeského kraje.
Chtěli bychom zde uveřejňovat informace nejenom ze soutěží, které se hrají pod JČSF, ale i ze soutěží, které se pořádají samostatně jako městské ligy. Chceme všem těmto soutěžím nabídnout možnost zde propagovat svou soutěž, své sponzory a uveřejňovat zde své výsledky svých soutěží.

Dále bychom chtěli navázat spolupráci i s nejrůznějšími médii jihočeského kraje, aby jim tyto stránky sloužily jako výsledkový a informační servis.

Nabídku zde uveřejňovanou chceme postupně rozšiřovat na základě vašich připomínek a návrhů. Věříme, že se tyto stránky pro vás stanou oblíbeným a hlavním informačním zdrojem o dění ve futsalu-sálovém (ale i halovém) fotbalu jihočeského kraje.


Za Výkonný výbor Jihočeského sdružení futsalu-sálového fotbalu
Luboš Vlnatý

Za přípravu těchto stránek bychom chtěli poděkovat Romanu Barillovi, Zdeňku Říhovi a společnosti EVERSMILE, respektive Lukáši Zemanovi, kteří jsou hlavními tvůrci našeho webu.

Na fotografii Luboš Vlnatý (vlevo) s bývalým předsedou ČFSF Zdeňkem Říhou po převzetí plakety UEFS za vzorné uspořádání ME do 21 let v Třeboni.

Foto: David Neugebauer


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5