FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


POSLEDNÍ ZÁPASY ZÁKLADNÍ ČÁSTI JČFL JSOU MINULOSTÍ

9.2.2011, 16:26 | vložil: Roman Barilla zobrazit foto

Krajská liga v Jihočeském kraji ukončila svou základní část a družstva mají před sebou play off. Poslední dvě kola již vlastně potvrdila pouze to, co narýsoval předchozí průběh soutěže. Z pozice nejúspěšnějšího týmu budou do čtvrtfinále vstupovat Netáhla ČB, naopak místo ve vyřazovací fázi nezbylo na Bizony. Ani v umístění dalších družstev, a tedy ve složení čtvrtfinálových dvojic, nedošlo k žádným dramatickým změnám. Podívejme se tedy na to, jak se v závěrečném dvojkole družstvům dařilo.

Nejprve je třeba zmínit, že již v pátečním večeru došlo ke zkompletování výsledků a dohrávce utkání družstev Netáhla České Budějovice „A“ a SK Demolice České Budějovice „A“. Netáhla si z tohoto střetnutí připsala tři body za výhru 4:2, i když se jejich vítězství nerodilo vůbec snadno. Stejní soupeři se utkali v českobudějovické hale i o dva dni později, a tentokrát byla výhra Netáhel daleko přesvědčivější, když Demolici zdolala 9:3. Spolu s těmito týmy se v Budějovicích představilo i družstvo FC Doubravice „Jávři“, které Netáhlům podlehlo 2:6 a ze souboje s Demolicí vytěžilo bod za remízu 5:5.

Ve Vodňanech se sešla trojice Sfinga České Budějovice, ZSO Hluboká nad Vltavou a Strabag Lubryco Prachatice „B“. ZSO mělo sice reálnou možnost posunout se v tabulce o stupínek výš, ale protože hlubockým do sálovky zasáhla příprava velkého fotbalu, odjeli do Vodňan v notně okleštěné sestavě a výsledky tomu odpovídaly. Se Sfingou hráči ZSO prohráli 3:8 a o nic lepší to nebylo ani se Strabagem, kterému podlehli 2:6. V utkání Sfingy a Strabagu se sice v úvodu prachatický tým ujal dvougólového vedení, nakonec se ale z vysokého vítězství 11:4 radovali hráči Sfingy.

I zbývající trojice odehrála své poslední zápasy ve Vodňanech. Spolu s FC Tex-Color České Budějovice „A“ zde základní část ukončili i FK Bizoni České Budějovice a Dynamo Jelimani Vimperk. Teoreticky si mohli Bizoni ještě s Jelimany vyměnit místo, k tomu by ale potřebovali porazit nejen Vimperk, ale také Tex-Color. I pro Bizony byl ale v tomto termínu problém, aby dali dohromady silnou sestavu, do branky musel dokonce nastoupit jejich trenér, takže podlehli 2:9 Jelimanům a 5:8 Tex-Coloru. Zápas Tex-Coloru s Jelimany skončil jasnou výhrou budějovického týmu, v poměru 10:2.

Jihočeská futsal liga bude pro osm družstev pokračovat vyřazovací částí, devátým Bizonům sálovkářská sezóna skončila. Play off se uskuteční v českobudějovické Sportovní hale o víkendu 12. a 13. února, kde se utkají družstva ve čtvrtfinálových dvojutkáních. Složení dvojic pro čtvrtfinále JČFL je následující. Netáhla (1) – Jelimani (8), Sfinga (3) – Jávři (6), Tex-Color (2) – ZSO (7), Demolice (4) – Strabag (5). První dvě dvojice se utkají v sobotu, druhé dvě v neděli.

Spolu se základní částí soutěže skončila i soutěž kanonýrů, která byla v této sezóně nad míru dramatická. Korunu pro vítěze v závěru neuhájil doposud vedoucí Daniel Granov (Demolice), jehož konto se zastavilo na šestadvaceti gólech. Drtivým finišem se před něj dostala hned trojice hráčů, kteří všichni dosáhli jednatřiceti branek a o titul nejlepšího střelce soutěže se podělili. Kanonýry Jihočeské futsal ligy se stali Zbyněk Lerch (Sfinga), Jan Sulek (Tex-Color) a Jindřich Šefčík (Netáhla).
Zdroj:http://javri.blog.cz/
Ivo Krejcar


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5